Davidoff Humidor Kopuła Palisander Palladium

Davidoff Humidor Kopuła Palisander Palladium


20 555 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Być może nie ma innej nazwy w branży cygar, która tak łatwo kojarzy się z luksusem niż Davidoff z Genewy. Koneserzy cygar na całym świecie zwracają się do firmy Davidoff nie tylko po cygara super premium, ale także po niezwykle wyjątkowe humidory. Jednym z ulubionych jest wyjątkowy i naprawdę wspaniały skarb, Davidoff Dome Humidor Palisander Palladium.

Łukowy kształt humidora jest świadectwem precyzji, cierpliwości i wiedzy mistrzów. Czyste linie pięknie akcentują egzotyczny fornir palisandrowy na zewnątrz, rodzaj palisandru znanego ze swojej wytrzymałości i piękna. Nowoczesna stylistyka jest kontynuowana dzięki uchwytom pokrytym palladem i kwadrantowym zawiasom, które zapewniają trwałość, a także odrobinę elegancji.

Wysuwana taca z przegrodami pomoże zachować porządek we wnętrzu z afrykańskiego okoume, wyjątkowego drewna, które jest lekkie i pozbawione jakiegokolwiek zapachu. Bez intensywniejszych aromatów innych gatunków drewna, często używanych w humidorach, tytoń zawarty w cygarach będzie mógł zająć centralne miejsce i mieć zapewniony niezmieniony aromat i smak. Każde z tych cygar zostanie doskonale zachowane dzięki samoregulującemu nawilżaczowi Davidoffa, który jest mocno przymocowany do magnesów zagłębionych w spodniej stronie okleiny wieczka. Opracowany, aby konsekwentnie utrzymywać 50 do 65 cygar na optymalnym poziomie 72% wilgotności, nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoje cygara! Dzięki temu pięknie pracującemu humidorowi nie będziesz potrzebować nawet higrometru!

Kolejnym małym, ale kwintesencyjnym dotykiem od Davidoff jest oddzielny magnes zamontowany pod nawilżaczem, który zapewnia idealne miejsce na nożyczki do cygar Davidoff lub inne akcesoria, które chcesz mieć pod ręką. Dzięki kuszącemu kształtowi kopuły, luksusowym zdobieniom i precyzyjnej kontroli nawilżania, Davidoff Dome Humidor Palisander Palladium to światowej klasy kreacja, która przyniesie niezrównaną satysfakcję przez wiele lat.

Zewnętrzne wykończenie:
Wysoki połysk
Dzielniki uwzględnione:
6
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Materiał:
Drewno
Zewnętrzny materiał forniru:
palisander
Szerokość:
420 mm
Wysokość:
180 mm
Wewnętrzna szerokość:
350 mm
Waga:
4800 g
Kolor:
Brązowy
Produkt ID:
51000132
Kod EAN:
7623500185195
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji