HF Barcelona R Travel 5 humidor podróżny czerwony

728zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Przy możliwości uszkodzenia lub niewłaściwej kontroli wilgotności, podróżowanie z cygarami może być ryzykowne. Jednak dzięki Hf Barcelona nie musisz rezygnować ze stylu w zamian za spokój ducha. Dzięki Humidorowi Podróżnemu Hf Barcelona Travel5 Czerwień możesz być w ruchu i mieć zarazem doskonale chronione cygara.

Z tym kompaktowym humidorem podróżnym dotrzesz do celu spokojnie i z niesamowitym stylem. Przyciągająca uwagę czerwona skóra na zewnątrz zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd, który z pewnością zwróci uwagę. Mocne zamknięcie magnetyczne utrzymuje zewnętrzną klapę szczelnie zamkniętą podczas transportu, dzięki czemu cygara są zawsze bezpieczne i zawsze gotowe do akcji.

Wewnętrzna komora ma wysuwaną tacę wewnętrzną z okoume, drewna, które nie wpłynie na smak ani zapach cygar. Taca zawiera indywidualne przegródki na pięć cygar, dzięki czemu będziesz przygotowany na prawie każdą okazję palenia cygar. Cygara są utrzymywane w optymalnym stanie dzięki dołączonemu nawilżaczowi. Po prostu dodaj wodę destylowaną i ruszaj w drogę!

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w nocy, czy wybierasz się na dłuższą wycieczkę, Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Czerwień dostarczy cygara tam, gdzie się wybierasz, bezpiecznie i w tym awangardowym stylu, który jest podstawą Barcelony.
Mieści do 5 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 55 mm x 165 mm x 245 mm
Kolor: Czerwony
Waga: 802 g
Kod EAN: 4260564933213

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00