HF Barcelona R Travel 5 humidor podróżny czerwony

HF Barcelona R Travel 5 humidor podróżny czerwony


689 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Przy możliwości uszkodzenia lub niewłaściwej kontroli wilgotności, podróżowanie z cygarami może być ryzykowne. Jednak dzięki Hf Barcelona nie musisz rezygnować ze stylu w zamian za spokój ducha. Dzięki Humidorowi Podróżnemu Hf Barcelona Travel5 Czerwień możesz być w ruchu i mieć zarazem doskonale chronione cygara.

Z tym kompaktowym humidorem podróżnym dotrzesz do celu spokojnie i z niesamowitym stylem. Przyciągająca uwagę czerwona skóra na zewnątrz zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd, który z pewnością zwróci uwagę. Mocne zamknięcie magnetyczne utrzymuje zewnętrzną klapę szczelnie zamkniętą podczas transportu, dzięki czemu cygara są zawsze bezpieczne i zawsze gotowe do akcji.

Wewnętrzna komora ma wysuwaną tacę wewnętrzną z okoume, drewna, które nie wpłynie na smak ani zapach cygar. Taca zawiera indywidualne przegródki na pięć cygar, dzięki czemu będziesz przygotowany na prawie każdą okazję palenia cygar. Cygara są utrzymywane w optymalnym stanie dzięki dołączonemu nawilżaczowi. Po prostu dodaj wodę destylowaną i ruszaj w drogę!

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w nocy, czy wybierasz się na dłuższą wycieczkę, Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Czerwień dostarczy cygara tam, gdzie się wybierasz, bezpiecznie i w tym awangardowym stylu, który jest podstawą Barcelony.
Mieści do 5 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Materiał:
Skóra , Drewno
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
55 mm x 165 mm x 245 mm
Waga:
802 g
Kolor:
Czerwony
Kod EAN:
4260564933213
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji