HFBarcelona W Travel 5 humidor podróżny biały

719zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Tylko dlatego, że jesteś w ruchu, nie oznacza, że ​​musisz poświęcić elegancję i niezawodną kontrolę wilgotności swoich cygar. Hf Barcelona oferuje doskonałe rozwiązanie dla podróżujących miłośników cygar, którzy chcą zapewnić swoim cygarom opiekę, na jaką zasługują podczas podróży: Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Biały.

Ten wyjątkowy kompaktowy humidor zapewni Tobie i Twoim cygarom stylową podróż dzięki wspaniałej obudowie z białej skóry. Prosta, ale bardzo wydajna konstrukcja wykorzystuje super mocne zamknięcie magnetyczne, które utrzymuje zewnętrzną klapkę na swoim miejscu. Dzięki temu cygara są szczelnie zamknięte, a humdor zapewnia Ci wspaniały, współczesny wygląd, który z pewnością zrobi dobre wrażenie, gdziekolwiek jesteś.

Otwarcie klapki odsłania wysuwaną wewnętrzną tackę z okoume, które w przeciwieństwie do innych gatunków drewna, nie zmieni ani smaku, ani aromatu cygar. Będziesz przygotowany na każdą sytuację, mając miejsce na do 5 cygar, każde w osobnej przegródce. Dołączony nawilżacz zapewnia, że ​​każde cygaro otrzyma odpowiednią ilość wilgoci, gdy jesteś w ruchu. Po prostu dodaj wodę destylowaną i gotowe!

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendowy wypad lub chcesz wybrać się na spotkanie w dobrym stylu, Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Biały sprawi, że przybędziesz z wyjątkowym, nowoczesnym stylem, przywodzącym na myśl Barcelonę.
Mieści do 5 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 55 mm x 165 mm x 245 mm
Szafka nawilżacza: Gąbka
Kolor: Biały
Kod EAN: 4260564933220

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00