HFBarcelona W Travel 5 humidor podróżny biały

HFBarcelona W Travel 5 humidor podróżny biały


733 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Tylko dlatego, że jesteś w ruchu, nie oznacza, że ​​musisz poświęcić elegancję i niezawodną kontrolę wilgotności swoich cygar. Hf Barcelona oferuje doskonałe rozwiązanie dla podróżujących miłośników cygar, którzy chcą zapewnić swoim cygarom opiekę, na jaką zasługują podczas podróży: Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Biały.

Ten wyjątkowy kompaktowy humidor zapewni Tobie i Twoim cygarom stylową podróż dzięki wspaniałej obudowie z białej skóry. Prosta, ale bardzo wydajna konstrukcja wykorzystuje super mocne zamknięcie magnetyczne, które utrzymuje zewnętrzną klapkę na swoim miejscu. Dzięki temu cygara są szczelnie zamknięte, a humdor zapewnia Ci wspaniały, współczesny wygląd, który z pewnością zrobi dobre wrażenie, gdziekolwiek jesteś.

Otwarcie klapki odsłania wysuwaną wewnętrzną tackę z okoume, które w przeciwieństwie do innych gatunków drewna, nie zmieni ani smaku, ani aromatu cygar. Będziesz przygotowany na każdą sytuację, mając miejsce na do 5 cygar, każde w osobnej przegródce. Dołączony nawilżacz zapewnia, że ​​każde cygaro otrzyma odpowiednią ilość wilgoci, gdy jesteś w ruchu. Po prostu dodaj wodę destylowaną i gotowe!

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendowy wypad lub chcesz wybrać się na spotkanie w dobrym stylu, Humidor Podróżny Hf Barcelona Travel5 Biały sprawi, że przybędziesz z wyjątkowym, nowoczesnym stylem, przywodzącym na myśl Barcelonę.
Mieści do 5 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szafka nawilżacza:
Gąbka
Dimensions:
55 mm x 165 mm x 245 mm
Kolor:
Biały
Kod EAN:
4260564933220

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji