Humidor Bamboo Brown Frosted 100

Humidor Bamboo Brown Frosted 100


-11% Zniżka
1 407 zł
1 584 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli chcesz mieć humidor, który pomieści więcej Twoich ulubionych cygar i będzie minimalistycznym dodatkiem do Twojego wystroju, to Humidor Bambusowy Pegasus Frosted Brown 100 jest świetną opcją. Zaprojektowany przez ten sam zespół, który stoi za humidorami Guy Janot, ten produkt łączy w sobie wysokiej jakości konstrukcję i współczesny styl w jedną zwycięską kombinację.

Humidor posiada unikalne, oszronione brązowe bambusowe wykończenie, które z pewnością spodoba się wszystkim. Charakterystyczny wygląd uzupełnia czyste linie humidora i stanowi godny dodatek do każdego pokoju lub biura. Nie będziesz w stanie oderwać wzroku od tego lśniącego piękna.

Gładko działająca pokrywa z najwyższej jakości zawiasami otwiera się, aby odsłonić wnętrze z drewna cedrowego i grubo skonstruowany korpus. Wysuwana taca i przegródkaułatwiają organizację do 100 cygar w rozmiarze Corona. Cygara pozostają w optymalnym stanie dzięki parze samoregulujących nawilżaczy z polimeru akrylowego. Wystarczy dodać wody destylowanej w razie potrzeby, a nie będziesz musiał się zastanawiać, czy Twoje cygara otrzymują opiekę, na którą zasługują. Nie będziesz potrzebował nawet higrometru.

Humidor Bambusowy Pegasus Frosted Brown 100 zapewnia skuteczną kontrolę wilgotności, jednocześnie oferując Twojemu wystrojowi prosty akcent wyrafinowania.
Mieści do 100 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Wyposażony w higrometr:
Nie
Higrometr:
Brak
Dzielniki uwzględnione:
2
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
110 mm x 280 mm x 220 mm
Kod EAN:
4260564930878
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji