Humidor Black Finish Frosted

Humidor Black Finish Frosted


857 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Humidory są dostępne w coraz szerszej gamie stylów, kształtów i rozmiarów, co utrudnia znalezienie odpowiedniego, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby w zakresie przechowywania cygar. Humidor Frosted Finish Humidor Black upraszcza poszukiwania, zapewniając solidne możliwości nawilżania w przyjemnie wyrafinowanym stylu.

Ten wyjątkowy humidor przyciąga uwagę czarnym, matowym wykończeniem oraz poziomymi rowkami wzdłuż frontu i boków, które sprawiają wrażenie, że składa się z kilku szuflad. Kontrastujące drewniane uchwyty i chromowane akcenty dodają humidorowi charakterystycznego charakteru, który sprawia, że jest on popularnym wyborem zarówno w miejscach oficjalnych, jak i codziennych.

Przestronne wnętrze jest równie atrakcyjne dzięki okładzinie z cedru hiszpańskiego, wyjmowanej tacce z cedru hiszpańskiego z przegródką i trwałym zawiasom kwadrantowym. Nawilżacz chroni do 75 cygar w rozmiarze Corona, wykorzystując kryształy polimeru akrylowego, które zapewniają niezawodną kontrolę wilgotności cygar. Analogowy higrometr pozwala na bieżąco kontrolować poziom wilgotności.

Te cechy w połączeniu z nietuzinkowym wyglądem humidora sprawiają, że oferuje on miłośnikom cygar rozwiązanie do ich przechowywania w korzystnej cenie. To zwycięski wybór, więc zaktualizuj swoją przestrzeń już dziś za pomocą czarnego Humidoru Frosted Finish.
Mieści do 75 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szafka nawilżacza:
Akrylowe kryształy polimerowe
Wyposażony w higrometr:
Tak
Numer tac:
1
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
140 mm x 360 mm x 280 mm
Wewnętrzna szerokość:
320 mm
Wewnętrzna wysokość:
115 mm
Produkt ID:
563072
Kod EAN:
4033215127657
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji