Humidor Davidoff Primos Bergahorn

6 549zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli szukasz oszałamiającego wizualnie luksusowego humidora do domu lub biura, który zapewni również nienaganną kontrolę wilgotności, nie szukaj dalej niż wspaniale wykonane produkty Davidoff z Genewy. Znane ze swojej jakości i intrygujących wzorów humidory Davidoff są poszukiwane przez wyrafinowanych miłośników cygar na całym świecie. Dla tych, którzy poszukują mniejszego humidora na biurko, ulubionym jest Davidoff Primos Maple.

Ten kuszący skarb ma matową zewnętrzną stronę z jaworu klonowego, drewna, które jest cenione przez wielu lutników ze względu na jego piękno i walory akustyczne. Jasne, naturalne wykończenie w połączeniu ze spłaszczonymi krawędziami wywołuje efektowny, nowoczesny wygląd, który z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich. Mocne zawiasy kwadrantowe podnoszą pokrywę, odsłaniając wnętrze z afrykańskiego okoume. To drewno zostało specjalnie dobrane ze względu na jego lekkość i trwałość, a także brak aromatu. Bez innych zapachów Twoje cygara lepiej zachowują swoje oryginalne nuty tytoniu, zapewniając wrażenia zamierzone przez twórców cygar.

To wnętrze zapewnia idealne warunki dla do 25, maksymalnie do 35 cygar, które są chronione przez samoregulujący nawilżacz Davidoff. Przymocowane do spodniej strony pokrywy za pomocą magnesów, urządzenie to jest zoptymalizowane pod kątem stałego utrzymywania wilgotności w zakresie od 70 do 72 procent. Dzięki temu nigdy nie musisz się martwić o stan swoich cygar. Ten niesamowity nawilżacz spełnia swoje zadanie tak dobrze, że nigdy nie będziesz potrzebować higrometru! Jeśli od czasu do czasu potrzebujesz napełnić nawilżacz, użyj dołączonej pipety, aby szybko i precyzyjnie go uzupełnić. Możesz lepiej uporządkować te doskonale nawilżone cygara za pomocą czterech dołączonych przegródek.

Bogactwo, nowoczesność, wyjątkowość i funkcjonalność - wszystko to łączy się w Davidoff Primos Maple, tworząc doskonałą kreację, która zapewni cygarom ochronę, na jaką zasługują, i doda najbardziej wyrafinowanego wyglądu każdemu pomieszczeniu.
Mieści do 25-35 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 115 mm x 280 mm x 240 mm
Materiał szafki nawilżacza: Bergahorn
Higrometr: Brak
Dzielniki uwzględnione: 4
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Produkt ID: 102409
Waga: 2600 g
Kolor: Beż
Wewnętrzny materiał forniru: Drewno cedrowe
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Marka: Davidoff
Kod EAN: 7623500313710

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00