Humidor Davidoff Primos Macassar

7 266zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Nie ma chyba bardziej prestiżowej nazwy w świecie cygar niż Davidoff z Genewy. Od cygar super premium po najlepsze akcesoria do cygar, Davidoff to ulubiony wybór tych, którzy chcą bogactwa zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Nigdzie nie jest to lepiej przedstawione niż w przypadku Humidora Davidoff Primos Macassar.

Egzotyczne drewno Macassar, rodzaj indonezyjskiego hebanu, oferuje ciemne i luksusowo bogate słoje, pięknie eksponuje ten skarb o wysokim połysku wykonany we Francji. Spłaszczone krawędzie dodają odrobinę uroku nowoczesnemu projektowi humidora, co jest kolejnym przykładem legendarnego przywiązania Davidoffa do szczegółów. Wytrzymałe zawiasy kwadrantowe zapewniają stabilny i płynny ruch otwierania i zamykania. Otwarcie wieczka odsłania wnętrze afrykańskiego okoume, drewna, które prawie nie ma aromatu, dzięki czemu nuty tytoniowe cygar pozostają nienaruszone.

Najmniejszy model biurkowy w linii humidorów Davidoff, ten klejnot jest wyposażony w wiele funkcji, które znajdziesz u jego większych kuzynów, w tym samoregulujący nawilżacz Davidoff. To urządzenie zapewni optymalną kontrolę wilgotności dla do 25, maksymalnie do 35 cygar, utrzymując je w spójnym środowisku, dzięki czemu nigdy nie będziesz potrzebować higrometru ani nie będziesz bez końca martwić się o stan swojej kolekcji. Nawilżacz mocuje się do spodniej strony pokrywy za pomocą magnesów, dzięki czemu można go szybko i łatwo uzupełnić, gdy zajdzie taka potrzeba. Cztery przegródki są również dołączone, co zapewnia elastyczność oddzielania i sortowania cygar z większą łatwością.

Davidoff gromadzi rzemieślników u szczytu ich możliwości i oddaje do ich dyspozycji najlepsze projekty i wysokiej jakości materiały. Rezultatem jest katalog wypełniony jednymi z najlepszych humidorów na świecie. Humidor Davidoff Primos Macassar to jeden z lepszych tego przykładów, dzięki czemu stał się on ulubionym produktem wśród wymagających miłośników cygar na całym świecie.

Mieści do 25-35 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szerokość: 240 mm
Waga: 1500 g
Długość: 280 mm
Higrometr: Brak
Zewnętrzny materiał forniru: Macassar
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Marka: Davidoff
Kod EAN: 7623500313666
Wysokość: 115 mm
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Kolor: Brązowy
Wewnętrzny materiał forniru: Drewno cedrowe
Dzielniki uwzględnione: 4
Zewnętrzne wykończenie: Wysoki połysk
Produkt ID: 102404

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00