Humidor Lśniący Guy Janot Wenge 50

Humidor Lśniący Guy Janot Wenge 50


-11% Zniżka
1 310 zł
1 472 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Humidory Guy Janot stały się ulubieńcami koneserów cygar dzięki ich eleganckiemu stylowi, jakości wykonania i niezawodnemu nawilżaniu. Humidor Guy Janot Wenge Gloss 50 to połączenie wyjątkowej formy i funkcji.

Humidor okaże się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdego pomieszczenia lub biura z okleiną z wenge b>, pięknie ciemnego drewna pochodzącego z Afryki Środkowej. Pokryta jest ona lakierem o wysokim połysku, który łączy się ze szklanym panelem na pokrywie, tworząc klasyczny wygląd, doskonale pasujący do każdego wystroju. Wnętrze pokrywa hiszpański cedr, który zapewnia bezpieczne miejsce dla nawet 50 cygar wielkości Corona. Przegroda zapewnia lepszą organizację, a wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe zapewniają płynne otwieranie i zamykanie pokrywy.

Humidor zapewnia ogromną kontrolę wilgotności dzięki prostemu, ale bardzo wydajnemu nawilżaczowi Guy Janot. Optymalną wilgotność uzyskuje się dzięki zastosowaniu kamienia mineralnego, który dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu w humidorze, zapewniając cygarom najlepsze warunki. Wszystko, co jest niezbędne do utrzymania nawilżacza w dobrym stanie, to sporadyczne dodawanie wody destylowanej. Mniej więcej raz w miesiącu zazwyczaj wystarcza.

Od bogatej konstrukcji ze szklanym blatem po łatwą w utrzymaniu, a jednocześnie solidną kontrolę wilgotności, Humidor Guy Janot Wenge Gloss 50 to klasyk, na którym można polegać przez lata.

Mieści do 50 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Wyposażony w higrometr:
Nie
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Materiał:
Drewno
Długość:
300 mm
Szerokość:
240 mm
Wysokość:
130 mm
Kolor:
Brązowy
Marka:
Guy Janot
Kod EAN:
4260564931028
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji