Humidor Lśniący Guy Janot Wenge 50

1 567zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Humidory Guy Janot stały się ulubieńcami koneserów cygar dzięki ich eleganckiemu stylowi, jakości wykonania i niezawodnemu nawilżaniu. Humidor Guy Janot Wenge Gloss 50 to połączenie wyjątkowej formy i funkcji.

Humidor okaże się najbardziej pożądanym dodatkiem do każdego pomieszczenia lub biura z okleiną z wenge, pięknie ciemnego drewna pochodzącego z Afryki Środkowej. Pokryta jest ona lakierem o wysokim połysku, który łączy się ze szklanym panelem na pokrywie, tworząc klasyczny wygląd, doskonale pasujący do każdego wystroju. Wnętrze pokrywa hiszpański cedr, który zapewnia bezpieczne miejsce dla nawet 50 cygar wielkości Corona. Przegroda zapewnia lepszą organizację, a wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe zapewniają płynne otwieranie i zamykanie pokrywy.

Humidor zapewnia ogromną kontrolę wilgotności dzięki prostemu, ale bardzo wydajnemu nawilżaczowi Guy Janot. Optymalną wilgotność uzyskuje się dzięki zastosowaniu kamienia mineralnego, który dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu w humidorze, zapewniając cygarom najlepsze warunki. Wszystko, co jest niezbędne do utrzymania nawilżacza w dobrym stanie, to sporadyczne dodawanie wody destylowanej. Mniej więcej raz w miesiącu zazwyczaj wystarcza.

Od bogatej konstrukcji ze szklanym blatem po łatwą w utrzymaniu, a jednocześnie solidną kontrolę wilgotności, Humidor Guy Janot Wenge Gloss 50 to klasyk, na którym można polegać przez lata.
Mieści do 50 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szerokość: 240 mm
Długość: 300 mm
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Kod EAN: 4260564931028
Wysokość: 130 mm
Wyposażony w higrometr: Nie
Produkt ID: 1427

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00