Humidor Podróżny Credo Leather Black

Humidor Podróżny Credo Leather Black


597 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Credo jest od dawna faworytem dla miłośników cygar poszukujących wysokiej jakości rozwiązań do pielęgnacji cygar, czy to nawilżaczy, obcinaczy do cygar, etui czy innych niezbędnych akcesoriów. Dla aktywnych miłośników cygar, Humidor Podróżny Credo Czarna Skóra to jeden z najlepszych humidorów podróżnych wszech czasów.

Jego prosty, ale elegancki design przyciąga miłośników cygar do tego ponętnego humidora. Miękka czarna skóra cielęca pokrywa zewnętrzną stronę, podczas gdy hiszpański cedr nadaje wnętrzu wyrafinowany wygląd, który powinien zadowolić wszystkie gusta. Zamknięcie na zatrzask zapewnia, że ​​humidor pozostaje szczelny i bezpiecznie zamknięty podczas podróży.

Humidor ma dużo miejsca na 8 do 10 cygar w rozmiarze Double Corona. Zostaną one pięknie zachowane w 70% wilgotności dzięki słynnemu nawilżaczowi tubowemu Credo. Kompaktowy i wielkości małego cygara, ten nawilżacz w kształcie tuby cygara zawiera piankę oazową, która została fabrycznie obrobiona roztworem glikolu propylenowego. Wystarczy więc dodać wodę destylowaną i jesteś gotowy na każdą czekającą Cię przygodę.

Czy to dzień, czy weekend lub dłuższą podróż, Humidor Credo Travel Czarna Skóra to fantastyczne rozwiązanie do transportu cygar, które pozwoli Ci podróżować w stylu i spokoju, wiedząc, że Twoje cygara zawsze będą w optymalnym stanie. Zawiera torbę ochronną.
Dimensions:
50 mm x 220 mm x 194 mm
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym:
Tak
Higrometr:
Brak
Wewnętrzna wysokość:
35 mm
Kod EAN:
4033215095567
Wyposażony w higrometr:
Nie
Kolor:
Czarny
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Produkt ID:
560301
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language