Humidor Podróżny Credo Leather Black

595zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Credo jest od dawna faworytem dla miłośników cygar poszukujących wysokiej jakości rozwiązań do pielęgnacji cygar, czy to nawilżaczy, obcinaczy do cygar, etui czy innych niezbędnych akcesoriów. Dla aktywnych miłośników cygar, Humidor Podróżny Credo Czarna Skóra to jeden z najlepszych humidorów podróżnych wszech czasów.

Jego prosty, ale elegancki design przyciąga miłośników cygar do tego ponętnego humidora. Miękka czarna skóra cielęca pokrywa zewnętrzną stronę, podczas gdy hiszpański cedr nadaje wnętrzu wyrafinowany wygląd, który powinien zadowolić wszystkie gusta. Zamknięcie na zatrzask zapewnia, że ​​humidor pozostaje szczelny i bezpiecznie zamknięty podczas podróży.

Humidor ma dużo miejsca na 8 do 10 cygar w rozmiarze Double Corona. Zostaną one pięknie zachowane w 70% wilgotności dzięki słynnemu nawilżaczowi tubowemu Credo. Kompaktowy i wielkości małego cygara, ten nawilżacz w kształcie tuby cygara zawiera piankę oazową, która została fabrycznie obrobiona roztworem glikolu propylenowego. Wystarczy więc dodać wodę destylowaną i jesteś gotowy na każdą czekającą Cię przygodę.

Czy to dzień, czy weekend lub dłuższą podróż, Humidor Credo Travel Czarna Skóra to fantastyczne rozwiązanie do transportu cygar, które pozwoli Ci podróżować w stylu i spokoju, wiedząc, że Twoje cygara zawsze będą w optymalnym stanie. Zawiera torbę ochronną.
Dimensions: 50 mm x 220 mm x 194 mm
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym: Tak
Higrometr: Brak
Produkt ID: 560301
Wyposażony w higrometr: Nie
Kolor: Czarny
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Kod EAN: 4033215095567

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00