Humidor Prometheus Macassar 50 Octagon

Humidor Prometheus Macassar 50 Octagon


2 166 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Prometheus po cichu stał się ulubionym wyborem wymagających koneserów cygar na całym świecie. Humidory Prometheus są szczególnie poszukiwane ze względu na połączenie solidnej funkcjonalności, elegancji i jakości wykonania. Jedną z tych prawdziwych przyjemności jest Humidor Prometheus Octagon MaKasar na 50 Cygar.

Zgodnie ze swoją nazwą humidor ma osiem boków, które są pięknie podkreślone przez zaokrąglone krawędzie. Ten głęboko ponętny wygląd uwydatnia egzotyczny fornir z makasaru pokryty błyszczącym lakierem. Wymowne ziarno drewna stanowi idealne tło dla niklowanego mosiężnego uchwytu pokrywy, który jest wykrzyknikiem na uderzającej powierzchni zewnętrznej.

Solidne niklowane zawiasy pomagają płynnie otworzyć pokrywę, odsłaniając wnętrze wyłożone okoume. To drewno jest cenione przez miłośników cygar ze względu na jego brak zapachu, a co za tym idzie, brak wpływu na aromat i smak cygar. Z miejscem na do 50 cygar wielkości Corona, wnętrze zawiera dwie przegrody, które pomagają w uporządkowaniu cygar. Wyprodukowany we Francji nawilżacz Prometheus Optima utrzymuje cygara w odpowiedniej wilgotności. Jednocześnie cyfrowy higrometr Prometheus dostarcza wszystkich potrzebnych informacji o klimacie na pierwszy rzut oka.

Humidor Prometheus Octagon MaKasar na 50 Cygar to wyrafinowane rozwiązanie przechowywania cygar, które nie tylko okaże się idealnym domem dla Twojej cennej kolekcji cygar, ale także naprawdę satysfakcjonującym dodatkiem do Twojego domu lub biura. Mieści do 50 cygar corona.
Co lubimy
  • Lakier o wysokim połysku.
Co nam się nie podoba
  • System nawilżania nie jest aktywnym nawilżaczem elektronicznym.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Wyposażony w higrometr:
Tak
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzne wykończenie:
Wysoki połysk
Dzielniki uwzględnione:
2
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Wewnętrzny materiał forniru:
Drewno cedrowe
Długość:
250 mm
Szerokość:
320 mm
Wysokość:
130 mm
Waga:
3,6 g
Kolor:
Brązowy
Marka:
Prometheus
Produkt ID:
H-OCT50/MC
Kod EAN:
0647818302492

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji