Humidor Real Wood Veneer Black Frosted

Humidor Real Wood Veneer Black Frosted


645 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Każdy miłośnik cygar potrzebuje dobrego humidora, aby bezpiecznie przechowywać cygara w kontrolowanym środowisku. Humidor Real Wood Veneer Humidor Frosted Black jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają humidora w bardziej wyrafinowanym stylu.

Ten pięknie wykonany skarb posiada matową, czarną obudowę z forniru drewnianego z jasnymi, kontrastującymi akcentami, co nadaje mu przyjemnie nowoczesny wygląd. Humidor doda dystyngowanego charakteru każdemu pomieszczeniu lub biuru, zapewniając jednocześnie bezpieczne miejsce dla 25 cygar w rozmiarze Corona.

Humidor jest wyłożony hiszpańskim cedrem, który pomaga utrzymać wilgoć i podkreśla charakter cygar. Wystarczy dodać wody destylowanej do dołączonego nawilżacza z polimeru akrylowego, aby zapewnić cygarom optymalną wilgotność. Poziom wilgotności można kontrolować za pomocą analogowego higrometru, który, podobnie jak nawilżacz, mocuje się do pokrywy za pomocą magnesów. Chromowane zawiasy kwadrantowe i przegródka dla lepszej organizacji dopełniają całości tego wspaniałego humidora.

Dzięki niewielkim rozmiarom i przyciągającemu wzrok designowi, humidor z prawdziwego drewna Frosted Black jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają humidora na biurko łączącego formę i funkcję z nowoczesnym wyglądem. Rozpocznij swoją nową przygodę z cygarami już dziś z tym wspaniałym humidorem.
Mieści do 25 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dzielniki uwzględnione:
1
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Szerokość:
260 mm
Głębokość:
220 mm
Wewnętrzna szerokość:
235 mm
Wewnętrzna wysokość:
75 mm
Kolor:
Czarny
Produkt ID:
561111
Kod EAN:
4033215061975

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji