Humidor w kratkę

Humidor w kratkę


890 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Na rynku jest obecnie bardzo wiele różnych rodzajów humidorów, co sprawia, że trudniej niż kiedykolwiek jest je wszystkie posortować, aby znaleźć odpowiedni dla siebie. Jednak ludzie stojący za humidorami Angelo robią wszystko, aby to ułatwić, oferując stylowe i funkcjonalne opcje. Żaden z nich nie jest chyba tak wyjątkowy jak humidor Angelo w kratkę.

Nowoczesny wygląd tego humidora sprawia, że jest on prawdziwym hitem, który doda szyku każdemu pomieszczeniu lub biuru. Przeplatany wzór tworzy futurystyczny, niemal trójwymiarowy wygląd, który z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy sięgniesz po cygaro.

Złoty zamek i zestaw kluczy pasują do złotych zawiasów kwadrantowych, dodając humidorowi wyrazistego charakteru. Pasujący złoty nawilżacz i cyfrowy higrometr uzupełniają wygląd, zapewniając jednocześnie skuteczną kontrolę wilgotności dla około 50 do 70 cygar. Na pokrywie jest dużo miejsca na zamocowanie urządzeń, jak również na dodanie elektronicznych systemów nawilżania zoptymalizowanych dla średniej wielkości humidorów.

Humidor Angelo w kratkę to hipnotyzujące dzieło, które oferuje cudownie współczesny styl z całą osobowością, jakiej można oczekiwać od wysokiej jakości humidora do cygar. Podnieś jakość swojego palenia cygar i dodaj ten humidor Angelo do swojej przestrzeni na cygara.
Wyposażony w higrometr:
Tak
Długość:
355 mm
Wysokość:
140 mm
Głębokość:
230 mm
Produkt ID:
920029
Kod EAN:
4054184046749

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji