Makassar Humidor

Makassar Humidor


638 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Słynący z pięknych kolorów i słojów egzotyczny makassar jest wykorzystywany do produkcji najbardziej luksusowych humidorów na świecie. Humidor Mak assar doskonale łączy bogactwo drewna makassar z nowoczesną stylistyką i wartością, stanowiąc doskonałą opcję dla codziennych miłośników.

To dzieło podkreśla naprzemienne jasne i ciemne usłojenie makassaru dzięki wykończeniu fortepianowemu o wysokim połysku. Chromowany uchwyt i dopasowane nóżki w połączeniu z wydłużonym kształtem humidora tworzą wyrafinowany wygląd, który wzbogaci wystrój każdego domu lub biura.

Wnętrze humidora wyłożone jest hiszpańskim cedrem i wyposażone w dwie przegródki, które pozwolą Ci lepiej zorganizować do 25 cygar w rozmiarze Corona. Okrągły nawilżacz z polimeru akrylowego przymocowany jest do spodniej części pokrywy, dzięki czemu cygara mają zapewnioną optymalną wilgotność. Wystarczy dodać tylko wodę destylowaną. Jest tu również miejsce na umieszczenie higrometru, aby lepiej kontrolować poziom wilgotności.

Niesamowity wygląd humidora Makassar, możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb i wysoka wartość sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Podaruj cygarom odpowiedni dom i już dziś wzbogać lub powiększ swoją przestrzeń na cygara dzięki humidorowi Makassar. Uzupełnij go o precyzyjny higrometr włosowy, aby uzyskać dokładne odczyty poziomu wilgotności.
Wyposażony w higrometr:
Nie
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Kolor:
Brązowy
Produkt ID:
561335
Kod EAN:
4033215085360

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji