Partagás Potrójne Etui na Cygara Skóra

Review rating 5/5
(1 Ocena)

a940

224zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Partagás to jedna z najbardziej legendarnych marek cygar na świecie, ulubiona przez miłośników cygar od 1845 roku. Dla miłośników cygar w podróży świetnym sposobem na pokazanie swojej miłości do tych legendarnych cygar jest Potrójne Skórzane Etui na Cygara Partagás.

To przyciągające wzrok etui z prawdziwej skóry zwraca uwagę kolorowym wyglądem zewnętrznym wzorowanym na słynnym wzorze słojów drewna znajdującym się na pudełkach cygar Partagás. Przód etui zdobi to samo logo Partagás, które jest używane w legendarnej fabryce Partagás w Hawanie, co dopełnia charakterystycznego wyglądu Partagás.

Etui na cygara zostało zaprojektowane z z myślą o elastyczności, mieszcząc do trzech cygar rozmiaru Churchill. Dwuczęściowa konstrukcja teleskopowa pozwala na przecowywanie cygar o różnej długości. Będziesz mógł zabrać swoje ulubione cygara Partagás bezpiecznie i w najbardziej współczesnym stylu, niezależnie od tego, dokąd podróżujesz.

Potrójne Skórzane Etui na Cygara Partagás jest idealne dla entuzjastów Partagás, którzy chcą mieć etui na cygara, które ukazuje ich lojalność z nieco większym przepychem niż tradycyjne etui. To także pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zbierają akcesoria sygnowane marką Habanos, chcąc poszerzyć swoją kolekcję. Niezapomniany klejnot, którym niewątpliwie jest Partagás.
Produkt ID: 680.65.07.3003
Marka: Habanos
Największe vitolas(y) cygar: Churchill
Dla: 3 cygar
Kod EAN: 4260327152189

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 20 wrz 2019
Przekład z oryginału Spanish
Przybył w idealnym stanie. Dobra obsługa i szybka wysyłka.
00:00 00:00