Siglo Seki Obcinacz Brązowy

Siglo Seki Obcinacz Brązowy


618 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Podczas, gdy wiele dostępnych obecnie obcinaczy do cygar stara się zachwycić skomplikowanymi wzorami i gadżetami, często gubi się pierwotny cel obcinacza: zapewnienie czystego i precyzyjnego cięcia bez uszkodzenia cygara. Projektanci odpowiedzialni za serię akcesoriów premium Siglo przywrócili cięciu cygar jego najbardziej pierwotną esencję za pomocą Obcinacza Siglo Seki.

Minimalistyczny design tego obcinacza obejmuje najlepsze ostrza od mistrzów wykuwania mieczy w Seki, japońskim mieście mieczy. Znani z wykuwania najlepszych na świecie mieczy samurajskich, ci rzemieślnicy wykorzystują swoje umiejętności do wykuwania niewiarygodnie ostrego, zakrzywionego stalowego ostrza. Otwór w środku ostrza ogranicza kontakt powierzchniowy i opór, dzięki czemu idealnie nadaje się on do prostego przecinania cygar z niewielkim uszkodzeniem liścia. Duży otwór umożliwia cięcie największych cygar z pewnością siebie.

Jasnobrązowy skórzany uchwyt i pasujące skórzane etui dodają współczesnego charakteru smukłemu profilowi obcinacza. Jego elegancka konstrukcja sprawia, że ​​jest to idealny obcinacz kieszonkowy, wystarczająco smukły, aby zmieścić się w portfelu.

Obcinacz Siglo Seki to idealne połączenie praktycznej funkcjonalności, mocnego cięcia, przenośności i wyrafinowania . To zwycięska kombinacja, której nie chcesz przegapić.

Typ frezu:
Przecinak z pojedynczym ostrzem
Materiał:
Stal nierdzewna
Kolor:
Brązowy
Marka:
Siglo
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji