S.T. Dupont Atelier Zapaliczka Chiński Lakier Ciemnobrązowa

Review rating 5/5
(1 Ocena)

4 451zł.

4 006zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
S.T. Dupont jest głównym źródłem dóbr luksusowych na świecie od lat siedemdziesiątych XIX wieku. Jednak w 1953 roku firma Dupont otworzyła nowe atelier lub warsztat w rodzinnej wiosce Faverges we Francji, aby tworzyć ekskluzywne produkty na zamówienie dla wyższych sfer elity społecznej. Skrupulatne techniki, które po raz pierwszy zastosowali doświadczeni rzemieślnicy w tym warsztacie, zostały wskrzeszone jako ostateczny hołd dla pionierów z przeszłości: Seria zapalniczek S.T. Dupont Atelier.

Zapalniczka S.T. Dupont Atelier Chinese Lacquer Ciemny Brąz to elegancki klasyk z żółtym złotem i kuszącym ciemnobrązowym lakierem. Korzystając z tych samych procedur, co w 1953 roku, rzemieślnicy firmy Dupont nakładają każdą warstwę lakieru ręcznie. Ta metoda tworzenia najbardziej wykwintnego, a jednocześnie bardzo trwałego wykończenia gwarantuje, że nie ma dwóch identycznych zapalniczek.

Oparty na znakomitym projekcie Ligne 2 Duponta, ten ulubioniec miłośników cygar oferuje wyjątkowo szeroki podwójny miękki płomień, idealny do zapalania Twoich najbardziej cenionych cygar. Tradycyjna konstrukcja koła i krzemienia firmy Dupont zapewnia płynny i niezawodny zapłon. Konserwacja jest ograniczona do minimum, a jedynie od czasu do czasu trzeba uzupełniać paliwo i wymieniać krzemień. Uzupełnianie butanu jest tak proste, jak to tylko możliwe, a sprężynowy przedział z krzemieniem sprawia, że ​​wymiana krzemienia jest również szybkim i łatwym zadaniem. Znak markowy Dupont ping przy otwieraniu pokrywy będzie muzyką dla twoich uszu, co dodatkowo gwarantuje, że każda zapalniczka ma swój niepowtarzalny charakter.

Zapalniczka jest wykończona podpisem S.T. Duponta z przodu, a także „1953” i słynnym symbolem uskrzydlonego koła Dupont wygrawerowanym z boku. Możesz spersonalizować swoją zapalniczkę dzięki grawerowanej powierzchni na końcu wieczka. Zapalniczka S.T. Dupont Atelier to ponadczasowy i całkowicie wyjątkowy skarb, który zapewni Ci długotrwałą radość.Dimensions: 62 mm x 37 mm x 11 mm
Numer płomieni: 1
Kolor: Brązowy
Ekstra: Brak
Marka: S.T. Dupont
Waga: 109 g
Typ płomienia: Delikatny płomień
Materiał: Metal
Okno poziomu gazu: Nie
Kod EAN: 3597390215055

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 07 sty 2021
00:00 00:00