S.T. Dupont Ligne 2 Mała zapalniczka Fire X Palladium C18610

S.T. Dupont Ligne 2 Mała zapalniczka Fire X Palladium C18610


-10% Zniżka
4 560 zł
5 066 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne ponownie za 2-6 tygodni

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Zapalniczka S.T. Dupont Fire X - Palladium


Nowa zapalniczka z kolekcji Fire X firmy S.T. Dupont to nowoczesna interpretacja kultowego motywu głowy ognia. Model Palladium zachwyca trójwymiarowym frontem i wygrawerowanym giloszem z motywem Fire X z tyłu, prezentując kunszt S.T. Dupont.

  • **Konstrukcja i materiały:** Zapalniczka jest małym modelem Ligne 2, wykonanym z korpusu wykończonego palladem. Ostre, graficzne linie przypominają chemiczny symbol ognia.

  • **Cechy szczególne:** Zapalniczka Fire X posiada podwójny żółty miękki płomień. Dołączone krzesiwo jest czarne (REF 900601), a wkład gazowy jest czerwony (REF 900435). Zapalniczka jest dostarczana bez gazu, a wkład należy zakupić osobno.

  • **Kompatybilne produkty:** Częścią kolekcji Fire X są popielniczki, obcinarki do cygar, małe zapalniczki Ligne 2 oraz nowe zapalniczki strumieniowe premium Biggy, Slimmy i Twiggy. Wariant Twiggy jest wykończony czarnym lakierem.

  • **Dziedzictwo i innowacja:** Zainspirowana torbą X-Bag, jedną z toreb z nowej kolekcji galanterii skórzanej 2024, koncepcja Fire X ucieleśnia zaangażowanie S.T. Dupont w nowoczesność i innowacyjność. Ta nowa forma nowoczesności w Dupont znajduje również odzwierciedlenie w całkowitym przeprojektowaniu logo marki, które jest wygrawerowane w nowym wariancie na wieczku zapalniczek Fire X.


S.T. Dupont to renomowany francuski producent luksusowych produktów znany z wysokiej jakości akcesoriów, takich jak zapalniczki, przybory do pisania, wyroby skórzane i inne. Od momentu założenia w 1872 roku, firma jest synonimem wyjątkowego kunsztu i innowacyjności. Każdy produkt odzwierciedla tradycję i dziedzictwo marki, oferując ponadczasowy styl i funkcjonalność. Z zapalniczką Fire X wyrusz w podróż, która celebruje egzystencję większą niż życie i kunszt S.T. Dupont.


Model:
C18610
Typ płomienia:
Delikatny płomień
Numer płomieni:
2
Paliwo:
Butan
Okno poziomu gazu:
Nie
Powłoka:
Palladium galwanicznie
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
54 mm x 37 mm x 12 mm
Kolor:
Srebrny
Marka:
S.T. Dupont
Kod EAN:
3597390299109
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji