S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała

Review rating 5/5
(1 Ocena)
618zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Lider akcesoriów do palenia od 1872 roku, S.T. Dupont nadal jest w czołówce w 21stwieku. Miłośnicy cygar na całym świecie zwracają się do firmy Dupont po wyrafinowane zapalniczki, które łączą bogactwo z innowacyjnym, nowoczesnym wzornictwem. Żadna nie okazała się tak nowoczesna, jak jedna z najcieńszych luksusowych zapalniczek dostępnych obecnie: Zapalniczka S.T. Dupont Slim 7 Biała.

Ta przyjemna kreacja z pewnością przyciągnie uwagę połączeniem jasnego białego lakieru i chromu, aby uzyskać urzekający wygląd, który będzie dobrze wyglądał w domu, ale także nawet w najbardziej formalnych warunkach.
Mając tylko 7 mm grubości i ważąca zaledwie 45 gramów, ta smukła zapalniczka jest bardzo elegancka, ale nie daj się zwieść temu cienkiemu designowi. W tej zapalniczce jest wystarczająco dużo siły ognia, aby poradzić sobie z wszystkimi zadaniami.

Slim 7 mieści dużo butanu dla wszystkich Twoich potrzeb i zapewnia potężny < b>bardzo szeroki strumień płomienia idealny do zapalania cygar. Niezależnie od tego, czy wewnątrz, czy na zewnątrz, wystarczy jedno naciśnięcie z boku zapalniczki, a odporny na wiatr płomień jest gotowy do działania.

Wykończona grawerowaniem klasycznym podpisem ST Dupont, zapalniczka Slim 7 Torch jest idealnym przykładem różnicy między Dupont a wszystkimi innymi markami. Ta zapalniczka z pewnością zostanie ponadczasowym klasykiem.


Szerokość: 36 mm
Głębokość: 7 mm
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Metal
Okno poziomu gazu: Nie
Kod EAN: 3597390218377
Waga: 45 g
Numer płomieni: 1
Kolor: Biały
Ekstra: Brak
Marka: S.T. Dupont

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 08 maj 2019
00:00 00:00