S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała   zdjęcie 2 S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała   zdjęcie 3 S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała   zdjęcie 4 S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała   zdjęcie 5
S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała

S.T. Dupont Slim 7 Torch Zapalniczka Biała


5 (1 Ocena)
619 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Lider akcesoriów do palenia od 1872 roku, S.T. Dupont nadal jest w czołówce w 21stwieku. Miłośnicy cygar na całym świecie zwracają się do firmy Dupont po wyrafinowane zapalniczki, które łączą bogactwo z innowacyjnym, nowoczesnym wzornictwem. Żadna nie okazała się tak nowoczesna, jak jedna z najcieńszych luksusowych zapalniczek dostępnych obecnie: Zapalniczka S.T. Dupont Slim 7 Biała.

Ta przyjemna kreacja z pewnością przyciągnie uwagę połączeniem jasnego białego lakieru i chromu, aby uzyskać urzekający wygląd, który będzie dobrze wyglądał w domu, ale także nawet w najbardziej formalnych warunkach.
Mając tylko 7 mm grubości i ważąca zaledwie 45 gramów, ta smukła zapalniczka jest bardzo elegancka, ale nie daj się zwieść temu cienkiemu designowi. W tej zapalniczce jest wystarczająco dużo siły ognia, aby poradzić sobie z wszystkimi zadaniami.

Slim 7 mieści dużo butanu dla wszystkich Twoich potrzeb i zapewnia potężny < b>bardzo szeroki strumień płomienia idealny do zapalania cygar. Niezależnie od tego, czy wewnątrz, czy na zewnątrz, wystarczy jedno naciśnięcie z boku zapalniczki, a odporny na wiatr płomień jest gotowy do działania.

Wykończona grawerowaniem klasycznym podpisem ST Dupont, zapalniczka Slim 7 Torch jest idealnym przykładem różnicy między Dupont a wszystkimi innymi markami. Ta zapalniczka z pewnością zostanie ponadczasowym klasykiem.


Szerokość:
36 mm
Głębokość:
7 mm
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Materiał:
Metal
Okno poziomu gazu:
Nie
Kod EAN:
3597390218377
Waga:
45 g
Numer płomieni:
1
Kolor:
Biały
Ekstra:
Brak
Marka:
S.T. Dupont
 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (1Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 08 maj 2019