VillaSpa Humidor Czarny

Review rating 5/5
(5 Oceny)
5 458zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego miejsca do przechowywania cygar, istnieją humidory, a potem humidory VillaSpa. Humidor VillaSpa to luksusowa kreacja, która zapewnia zarówno wydajną kontrolę wilgotności, jak i unikalny, współczesny styl. Ten ulubiony przez koneserów humidor to relaksujące spa dla Twoich cygar!

Humidor VillaSpa Czarny dodaje imponującej prezencji do każdego pomieszczenia dzięki eleganckiemu czarnemu lakierowanemu wykończeniu. Zestaw zamka i klucza dla większego bezpieczeństwa oraz głęboko osadzone uchwyty dla łatwiejszej mobilności, dodają humidorowi intrygującego stylu.

Ten piękny humidor otwiera się aby odsłonić wnętrze z okoume, idealnego drewna do humidorów, które nie wpływa na smak ani aromat cygar. Wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe zapewniają płynny ruch pokrywy. Jednocześnie dwie tace na górnym poziomie zapewniają lepszą organizację cygar i swobodną cyrkulację wilgoci dla do 240 cygar wielkości Corona.
< br /> Dołączony system nawilżania CigarSpa to to, co naprawdę oddziela ten humidor od reszty. Urządzenie zapewnia precyzyjną kontrolę wilgotności dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi miękkiej membrany odparowującej. Wystarczy, że dodasz wodę destylowaną co 4-6 miesięcy, a Twoje cygara będą utrzymane w stałym, optymalnym klimacie.

Z potężnym wbudowanym mikroprocesorem< / b> możesz regulować poziom wilgotności w zakresie od 55% do 75% za pomocą jednego przycisku, aby osiągnąć idealny poziom dla swoich cygar. Długotrwała bateria oznacza mniej czynności konserwacyjnych i brak kłopotów z irytującymi kablami. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje na pierwszy rzut oka aktualne warunki, a także średnie wartości wilgotności i temperatury. Pozwala nawet wiedzieć, kiedy bateria się wyczerpuje i kiedy nadszedł czas, aby uzupełnić wodę.

Dzięki wszystkim tym funkcjom w jednym pakiecie dobrodziejstw, Humidor VillaSpa to fantastyczny sposób na utrzymanie cygar w warunkach, na jakie zasługują. Ten humidor i jego solidne możliwości nawilżania sprawiają, że jest po prostu jednym z najlepszych na rynku.
Mieści do 240 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Kod EAN: 4260128720617
Waga: 8000 g
Wewnętrzna wysokość tacy: 35 mm
Zewnętrzne wykończenie: Połysk
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Zewnętrzny materiał forniru: Malowany lakier
Dimensions: 150 mm x 430 mm x 320 mm
Kolor: Czarny
Inner dimmensions: 150 mm x 320 mm x 430 mm
Produkt ID: h715
Wewnętrzna długość tacy: 252 mm, 135 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Marka: Villaspa
Higrometr: Cyfrowy z sensorem
Oddzielacze zawarte: 2
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Numer tac: 2

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(5 Rankingi)
Review rating  
100 % (5 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 16 lut 2015
Przekład z oryginału Italian
Doskonały
Review rating
 16 lut 2015
Review rating
 25 wrz 2014
Review rating
 21 gru 2011
Review rating
 11 paź 2011
00:00 00:00