Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz   zdjęcie 2 Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz   zdjęcie 3 Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz   zdjęcie 4 Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz   zdjęcie 5
Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz

Xikar 7mm Twist Dziurkacz Brąz


-16% Zniżka
208 zł
247 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Kurt Van Keppel pojawił się na scenie w latach 90. ze swoimi wysoce innowacyjnymi obcinaczami do cygar Xikar. Xikar szybko stał się jednym z najbardziej szanowanych źródeł w świecie precyzyjnie wykonanych akcesoriów do cygar. Doskonałym przykładem innowacyjnego połączenia formy i funkcji firmy Xikar jest Obcinacz Xikar 007 Twist Punch Gunmetal.

Wystarczy obrót obcinacza, aby pojawiło się super mocne okrągłe ostrze o średnicy 7 mm, które zapewnia czyste i precyzyjne cięcie dla szerokiej gamy rozmiarów cygar. Bardziej wszechstronny niż większość obcinaczy, ten klejnot daje Ci opcję trzech różnych głębokości cięcia. Po prostu przekręć, aż ostrze zablokuje się na żądanej głębokości. Po zakończeniu przekręć ostrze z powrotem, a ono wsunie się, wyjmując przy tym resztkę tytoniu.

Wraz z wytrzymałym brelokiem, to niesamowite narzędzie ma kompaktowy rozmiar, a jego solidna konstrukcja sprawia, że ​​jest idealny dla miłośnika cygar w ruchu. Wykończenie z brązu tego obcinacza dodaje mu współczesnego wyglądu, który będzie pasował do niemal każdego miejsca.

Ten niezawodny obcinacz sprawi, że będziesz cieszyć się pełnią palenia cygar bez względu na to, gdzie zabierają Cię podróże. Xikar 007 Twist Punch Gunmetal jest jednocześnie wysoce przenośny, precyzyjny, trwały, czysty i łatwy w użyciu: zwycięska kombinacja.
Typ frezu:
Puncher
Materiał:
solid brass plated
Waga:
35 g
Kolor:
gun
Marka:
Xikar
Kod EAN:
813463010734

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji