Xikar M8 Metal Body Cutter Chrome Silver

Xikar M8 Metal Body Cutter Chrome Silver


-15% Zniżka
321 zł
381 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Legenda Xikar stale się rozwija wraz z każdym nowym, powszechnie uznawanym gadżetem Xikar. Obcinacz Xikar X8 zmienił zasady gry i od razu stał się hitem. Nigdy nie spoczywając na laurach, zespół Xikar podbił stawkę, wprowadzając Obcinacz Xikar M8 Metal Body Chrome Silver.

Obcinacz Xikar M8 jest w pełni metalową rozkoszą, która zapewnia solidną jak skała moc cięcia i przyjemny współczesny wygląd. Niezależnie od tego, czy są to towarzyskie spotkania, czy formalne okazje, ten wykwintny obcinacz okaże się fantastycznym wyborem.

Podobnie jak w przypadku oryginalnego X8, Xikar M8 to wyjątkowy gilotynowy obcinacz, który może przeciąć prawie każde cygaro: nawet do rozmiaru pierścienia 70. Podczas gdy większość standardowych obcinaczy z podwójnym ostrzem ma dwa niezależnie poruszające się ostrza, M8 ma jedno ostrze przesuwne i jedno stacjonarne. Zapewnia to czystsze, bardziej precyzyjne cięcie, które zapobiega rozdarciu lub podarciu cygara. Zespół Xikar dodał ładne wykończenie na obcinaczu: podpórkę na cygara zintegrowaną z konturami noża.

Obcinacz Xikar M8 Metal Body Chrome Silver to świetna opcja, która zapewni precyzyjne cięcie i wszechstronność. Podaruj sobie to, co najlepsze i zacznij cięcie cygar w stylu Xikar.

Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Numer ostrzy:
2
Materiał:
Metal
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
40 mm x 90 mm x 50 mm
Waga:
80 g
Kolor:
Srebrny
Kod EAN:
813463016996

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji