Zapalniczka Xikar HP4 Quad Matte Black

Zapalniczka Xikar HP4 Quad Matte Black


-15% Zniżka
602 zł
709 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Rozszerzający się katalog doskonałych akcesoriów do cygar firmy Xikar dla współczesnego miłośnika cygar wciąż robi wrażenie, a każde nowe dzieło wnosi na pierwszy plan kolejną innowację. Nie ma chyba lepszego i bardziej ekscytującego przykładu niż Zapalniczka Xikar HP4 Quad.

Zapalniczka Xikar HP4 Quad w kolorze czarnym przyciąga uwagę szalenie niepowtarzalnym projektem inspirowanym nowoczesnymi supersamochodami. Piękne czarne wykończenie z chromowanymi ozdobami i żaluzjowym tylnym panelem zapewnia luksusowy i cudownie nowoczesny styl, który jest idealny dla wyrafinowanego palacza cygar.
<br / > Intrygujący wygląd zapalniczki to dopiero początek, ponieważ Xikar HP4 posiada cztery płomienie ułożone w romby dla optymalnego pokrycia i kontroli podczas zapalania cygar. Pokrywa ochronna odchyla się do tyłu o pełne 90 stopni, więc nie przeszkadza podczas odpalania cygara. Duży regulator płomienia, podwójne okno poziomu paliwa i łatwy zapłon dopełniają tą oszałamiającą zapalniczkę.
<br / > Zapalniczka Xikar HP4 Quad to wysoce innowacyjna kreacja, która zapewnia idealną równowagę między intrygującym stylem a precyzyjną inżynierią. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym fanem cygar, koneserem, czy po prostu czerpiesz tyle samo radości z gadżetów do cygar, co z ich palenia, okaże się ona niezbędnym i niezwykle satysfakcjonującym dodatkiem do Twojego zestawu cygar.

Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Numer płomieni:
4
Okno poziomu gazu:
Tak
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
80 mm x 35 mm x 25 mm
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Waga:
128 g
Kolor:
Czarny
Marka:
Xikar
Kod EAN:
813463011342
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji