Zapalniczka Zino ZS w kolorze niebieskim

Zapalniczka Zino ZS w kolorze niebieskim


304 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Znany na całym świecie z luksusowych i innowacyjnych produktów, Davidoff z Genewy ustanowił standard, według którego oceniane są wszystkie akcesoria do cygar. Linia zapalniczek Zino to szczególnie lubiane produkty, które stanowią idealne połączenie niezawodności, stylu i wartości. Stworzona właśnie dla tych, którzy są zmęczeni zwykłymi dużymi i niezgrabnymi opcjami zapalniczek do cygar, przedstawiamy Zino ZS Jetflame Lighter Shiny Blue Grey Small.

To wyjątkowe dzieło ma całą moc swoich większych kuzynów, ale jest zapakowane w kompaktowy rozmiar, idealny do przenoszenia prawie wszędzie. To smukłe piękno z przyjemną niebiesko-szarą powierzchnią o wysokim połysku na pewno nie będzie Cię obciążać. Jednym szybkim ruchem otrzymasz potężny pojedynczy płomień gotowy do działania, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zbiornik paliwa dostarcza wystarczjąco dużo butanu, abyś mógł zapalić około 12 cygar z jednego napełnienia. Niezwykle paliwooszczędna zapalniczka ma również okienko poziomu paliwa z tyłu zapalniczki, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy zbliża się czas na tankowanie.

Chociaż Zino ZS Jetflame Lighter Shiny Blue Grey Small może być niewielkiego rozmiaru, jest to łatwy do przenoszenia, wszechstronny i wyrafinowany mechanizm zapłonowy, który zapewnia płomień odporny na wiatr</ b>, kiedy tylko go będziesz potrzebował!
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Okno poziomu gazu:
Tak
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
55 mm x 35 mm x 8 mm
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Waga:
58 g
Kolor:
Niebieski
Marka:
Zino
Kod EAN:
7623500373066

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji