Filtry

Lamborghini

Lamborghini

Dla ludzi na całym świecie nazwa Lamborghini kojarzy się z egzotycznymi supersamochodami ścigającymi się po krętych drogach włoskiej riwiery. Jednak dla miłośników cygar oznacza ona także wykwintne zapalniczki i akcesoria o wyraźnie nowoczesnym charakterze. Zapalniczki Tonino Lamborghini nie doprowadzą Cię szybciej do celu, ale na pewno będziesz wyglądać świetnie, gdy tam dotrzesz! I będziesz cieszyć się swoim dymem w stylu, który może zapewnić tylko rodzina Lamborghini.


Historia Lamborghini


Nazwa Lamborghini pojawiła się na scenie motoryzacyjnej w 1963 roku, kiedy włoski przemysłowiec Ferruccio Lamborghini postanowił zbudować samochody sportowe, które mogłyby konkurować z najlepszymi samochodami takich legendarnych producentów jak Ferrari, Porsche, Maserati i inni. Mając doświadczenie w produkcji wielu mechanicznych cudów, od systemów klimatyzacji po traktory, początkująca firma samochodowa Lamborghini rozkwitała w latach 60-tych, wykazując się innowacyjnością, która do dziś jest siłą napędową marki Lamborghini.

W latach 70. gospodarka zaczęła się kurczyć, a Ferrucio Lamborghini sprzedał swoje udziały w firmie samochodowej. Przeszedł na emeryturę w 1974 roku, aby skupić się na swoich pozostałych udziałach i realizować swoje zamiłowanie do winiarstwa. W ten sposób zakończyła się krótka, ale monumentalna era Ferrucio w projektowaniu samochodów sportowych. W ciągu następnych dziesięcioleci produkcja samochodów Lamborghini wielokrotnie zmieniała właściciela, ale rodzina Lamborghini zwróciła się do nowego pokolenia, aby przejęło stery rodzinnego imperium.

Po tym, jak pierworodny syn Ferruccio Lamborghiniego, Antonio lub "Tonino", zdobył tytuł magistra nauk politycznych i ekonomicznych na Uniwersytecie Bolońskim, dołączył do ojca w firmie i wywalczył sobie znaczącą pozycję lidera. W latach 80. Tonino zwrócił się w stronę swoich pasji: akcesoriów i projektowania.


W 1981 roku Tonino Lamborghini zaprezentował swój projekt Tonino Lamborghini Style and Accessories. Tonino, podobnie jak jego ojciec, skupił się na innowacyjnych projektach inspirowanych włoskim dziedzictwem rodziny Lamborghini i jej wykształceniem w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Ta inspiracja i pragnienie Tonino, aby zapewnić optymalną funkcjonalność, są sercem i duszą wszystkich produktów Tonino Lamborghini.

W latach 90. i w nowym tysiącleciu firma nadal się rozwijała dzięki partnerstwu licencyjnemu. Dziś Tonino Lamborghini jest uznanym na całym świecie liderem w dziedzinie luksusowego stylu życia i usług hotelarskich, od akcesoriów do cygar, smartfonów, odzieży, wyrobów skórzanych i wózków golfowych po restauracje i hotele marki Tonino Lamborghini. Tonino przekazał pałeczkę swojemu synowi, Ferruccio, który wprowadza Tonino Lamborghini i rodzinne dziedzictwo w nową erę.

Zapalniczki Tonino Lamborghini

Zainspirowani tą samą pasją, która doprowadziła do powstania supersamochodów Lamborghini i natychmiast rozpoznawalnej nazwy Lamborghini, zapalniczki Tonino Lamborghini oferują miłośnikom cygar eleganckie i wyrafinowane projekty, które płynnie łączą styl i funkcjonalność.

Styl Tonino Lamborghini


Jeśli bardziej odpowiadają Ci tradycyjne zapalniczki, to Tonino Lamborghini może nie być dla Ciebie. Jeśli jednak zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie i stylu, który sprawi, że każda przerwa w paleniu stanie się przygodą, to ekscytująca gama zapalniczek i akcesoriów Tonino Lamborghini jest doskonałym miejscem na lądowanie.Znajdziesz tu wiele stylowych ozdób, które mogą obejmować:

 • Chrom, stal nierdzewna lub wykończenie w kolorze gunmetal
 • Jasne kolory lakieru
 • Akcenty z włókna węglowego
 • Legendarne logo "byka" Lamborghini

  Dzięki stylowi, który doskonale sprawdza się zarówno w salonie cygar, jak i na torze wyścigowym, zapalniczki Tonino Lamborghini, takie jak Tonino Lamborghini Pergusa Red, są idealne dla nowoczesnych miłośników cygar, którzy chcą być zawsze na topie.

  Funkcjonalność Tonino Lamborghini

  Od samego początku Tonino Lamborghini był nieugięty, że jego produkty nie mogą być pozbawione blasku i treści. Tak jak stylowe mogą być zapalniczki i akcesoria, tak funkcjonalność jest podstawową zasadą wbudowaną w każdy produkt noszący imię Tonino.


  Oto kilka cech zapalniczek Tonino Lamborghini:
 • Mocny, odporny na wiatr płomień strumieniowy
 • Łatwe do zobaczenia kolorowe okienko poziomu paliwa
 • Zapłon suwakowy lub przyciskowy
 • Pokrywa chroniąca przed niepożądanymi odpadami podczas transportu
 • Solidne wyczucie w dłoni

  Zapalniczki Tonino Lamborghini pozwolą Ci cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów, łącząc bezkompromisową funkcjonalność z nowoczesnym stylem. Model Tonino Lamborghini Forza Carbon Silver jest doskonałym przykładem równowagi między stylem a użytecznością. Zapalniczki są również prezentowane w pięknych pudełkach ozdobionych logo byka Tonino Lamborghini. Idealne na prezent lub do przechowywania zapalniczki w nieskazitelnym stanie, gdy nie jest używana.

  Dziedzictwo formy, funkcji i innowacji


  Zapalniczki i akcesoria Tonino Lamborghini są inspirowane innowacyjnym duchem Ferruccio Lamborghini i zrodzone z pasji jego syna do projektowania. Odkryj niepowtarzalną włoską mieszankę formy i funkcji, którą tylko rodzina Lamborghini może zapewnić, kupując już dziś w HumidorDiscount własną zapalniczkę Tonino Lamborghini.
Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 133 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 133 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.