adorini Prato Deluxe ze szklaną pokrywą

adorini Prato Deluxe ze szklaną pokrywą


4 (3 Oceny)
4 539 zł
3 669 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Poszukiwanie rozwiązań do przechowywania cygar o dużej pojemności może być frustrujące, ale ludzie z adorini uczynili ten proces bardziej komfortowym, oferując szeroki wybór humidorów, które zaspokoją każdą potrzebę. Dla tych, którzy szukają humidora w stylu szafki, który zapewnia dużo miejsca, a jednocześnie jest lżejszy, nie ma chyba lepszej opcji niż cudownie wszechstronny humidor adorini Prato Glass Top Deluxe.

W domu, biurze czy sklepie, ta szafka na nóżkach z lakierowanym na czarno wykończeniem jest idealna do przechowywania do 1200 cygar w rozmiarze Corona w doskonałym stanie, z cygarami widocznymi przez zamykane szklane drzwiczki lub szklaną szybkę na górze humidora. Mając na uwadze elastyczność, zespół adorini stworzył mnóstwo miejsca do przechowywania, wyłożonego hiszpańską okleiną cedrową, które pomieści zarówno cygara pojedyncze, jak i w pudełkach. Wyjmowane tacki i przegródki z klipsami na etykiety dają jeszcze więcej możliwości i pomagają uporządkować cygara nawet na 4 poziomach.

Wilgotność jest kontrolowana przez dwa posrebrzane nawilżacze z polimeru akrylowego Deluxe firmy Adorini, które pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu wilgotności dzięki regulowanym otworom wentylacyjnym. Nawilżacze te mocuje się do ściany wewnętrznej za pomocą magnesów i ukrytych za fornirem cedrowym metalowych płytek. Myślący przyszłościowo zespół projektantów umieścił również zamykany otwór na kabel na tylnej ściance, co pozwoli Ci na modernizację do humidora elektronicznego, który zespół adorini gorąco poleca.

Dzięki solidnej, ale lekkiej konstrukcji, dożywotniej gwarancji adorini, dużej ilości miejsca do przechowywania i szklanej powierzchni do oglądania, Prato Glass Top Humidor Deluxe oferuje optymalne rozwiązanie do ekspozycji i nawilżania cygar, zarówno w domu, jak i w firmie. Jeśli chcesz nawilżyć obszerną kolekcję swoich cygar, korzystając z elastyczności, bezpieczeństwa i efektywnych rozmiarów gabloty, kup Prato Glass Top Deluxe już dziś!
Mieści do 1200 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szafka nawilżacza:
Akrylowy polar
Higrometr:
Skalibrowane higrometr o wysokiej precyzji, zoptymalizowany do przechowywania cygar
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Numer tac:
2
Liczba szuflad:
1
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
deluxfeatures:
Life-time warranty
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Wewnętrzny materiał forniru:
Drewno cedrowe
Zewnętrzny materiał forniru:
Malowany lakier
Długość:
400 mm
Szerokość:
400 mm
Wysokość:
800 mm
Inner dimmensions
390 mm x 360 mm x 680 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Produkt ID:
13951
Kod EAN:
4260128729153

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4/5   (3Oceny)
 67% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 33% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 31 gru 2021
 26 maj 2021
 01 paź 2020