Adorini Vittoria Deluxe Humidor Stołowy

Review rating 4.5/5
(31 Oceny)

h112d

3 540zł.

2 846zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Dla wielu miłośników cygar przychodzi czas, kiedy małe humidory stacjonarne nie będą już mogły pomieścić stale rosnącej kolekcji cygar. Przeskakiwanie do świata większych humidorów biurkowych może wydawać się zniechęcającym przedsięwzięciem, ale adorini oferuje coś, co może być jednym z najlepszych w swojej klasie: humidor stacjonarny Vittoria Deluxe.

Imponująca do 500 cygar o wielkości Corona pojemność charakteryzuje ten pięknie wykonany humidor, który ma przyjemny dla oka fornir w kolorze hebanowym o półmatowym wykończeniu i pokrywkę z częściową szybą. Wytrzymałe zawiasy kwadrantowe i mocny korpus nadają humidorowi solidną podstawę, pozłacany zamek i uchwyty zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i łatwość poruszania się. Wyjątkowo mocny parzony hiszpański cedr tworzy wnętrze optymalnego środowiska dla cygar, co dodatkowo poprawiają innowacyjne żebra wentylacyjne RibTech firmy adorini, które pomagają zmaksymalizować przepływ powietrza przez humidor.

Dwie regulowane tace z hiszpańskiego cedru zapewniają elastyczność w zarządzaniu kolekcją cygar, a większy obszar pod tacami oferuje dużo miejsca do przechowywania pełnych pudełek cygar. Niektóre z najbardziej satysfakcjonujących funkcji od adorini, pionowe i poziome dzielniki z klipsami dzielącymi etykiety, są również zamieszczone, dodając jeszcze większą wszechstronność w organizowaniu cygar.

Wilgotność jest kontrolowana przez ukochany elektroniczny system nawilżania Cigar Heaven 2. generacji od adorini. Ten pięknie zaprojektowany nawilżacz może być zasilany przez zasilacz sieciowy lub wbudowany akumulator litowo-jonowy, który może wytrzymać do czterech tygodni na jednym ładowaniu. Zbiornik wody w urządzeniu utrzymuje wystarczającą ilość wody na prawie dwa miesiące nawilżania, którą można ręcznie ustawić w zakresie od 40 do 80 procent wilgotności względnej. Ekran LCD pokazuje wszystkie informacje potrzebne do utrzymania idealnych warunków, w tym aktualną wilgotność i temperaturę, wysoki i niski poziom wilgotności oraz średni 3-dniowy poziom wilgotności.

Dzięki temu wysokowydajnemu systemowi nawilżania oraz wielu najpopularniejszym funkcjom adorini, humidor biurkowy Vittoria Deluxe łączy rozmiar, wszechstronność, innowacyjność i elegancję w jedno z najbardziej wyjątkowych dzieł adorini.

See also: Review in Cigar AficionadoProdukt ID: 4442
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Wewnętrzna długość tacy: 290 mm, 143 mm
Kod EAN: 4260128723465
Inner dimmensions: 187 mm x 305 mm x 435 mm
Marka: Adorini
Kolor: Brązowy
Wysokość: 210 mm
Głębokość: 360 mm

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(31 Rankingi)
Review rating  
74 % (23 Rankingi)
Review rating  
23 % (7 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
3 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 07 lis 2019
Przekład z oryginału Francais
Szybka dostawa. Humidor zgodny z moimi oczekiwaniami.
Review rating
 10 lut 2019
Przekład z oryginału Francais
Bardzo dobry humidor, z tym wyjątkiem, że wyświetlacz LCD nawilżacza Cigar Heaven 2 przestał działać poprawnie po niespełna roku użytkowania.
Review rating
 07 sty 2019
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Absolutnie piękny produkt. Początkowo, po 1 dniu, odczyt wilgotności był dla mnie nieco kłopotliwy, ponieważ wyświetlano wartość (C8, następnie C4, a następnie C6), która nie była nigdzie wspomniana w instrukcji. Ale po 2 dniach wartość (68% -70%) została skorygowana w oczekiwany sposób. Byłoby dobrze, gdyby Adorini opublikował tutaj kilka wyjaśnień, ponieważ bardzo mnie to niepokoiło. Cieszę się, że 3-dniowa średnia wartość wynosi obecnie 68%, chociaż chciałbym zobaczyć 70%, które są wstępnie ustawione przez producenta. Podejrzewam, że można to osiągnąć przy odrobinie cierpliwości, otwierając lub zamykając otwory wentylacyjne. Mimo to jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do humidora i polecam go w każdej chwili.
Review rating
 13 maj 2018
Przekład z oryginału Francais
Bardzo dobrej jakości i niezawodny elektroniczny nawilżacz.
Review rating
 01 cze 2012
Przekład z oryginału English (United States)
Plusy: Pięknie wykonany Humidor. Znakomite rzemiosło. Jest to idealny rozmiar do przechowywania 4 dużych pudełek habanos na dole. Minusy: Mam tylko problem z tym, że nie można zamknąć pokrywy z nawilżaczem i górnymi tacami w miejscu, jak pokazano na zdjęciach. Kolidują ze sobą. Więc umieściłem nawilżacz w jednej z tac. Nie idealnie, ale odpowiednio do celu.
Review rating
 14 maj 2021
Review rating
 19 mar 2021
Review rating
 22 cze 2020
Review rating
 25 maj 2019
Review rating
 03 wrz 2018
Review rating
 15 lip 2018
Review rating
 09 cze 2017
Review rating
 18 lut 2015
Review rating
 30 sty 2015
Review rating
 02 paź 2014
Review rating
 05 cze 2014
Review rating
 29 maj 2014