Adorini Humidor Capri - Deluxe

Armario humidificador adorini Capri - Deluxe


5,0 (1 Ocena)
-20% Zniżka
11 606 zł
14 496 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępny w magazynie. Dostawa w dniu Sep 1, 2024

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Od projektu po gotowy produkt, humidory adorini stały się znane z łączenia elegancji z funkcjonalnością i trwałością. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w przypadku oszałamiającej humidora szafkowego Capri Deluxe od adorini.

Ta solidnie wykonana szafka ma piękne, wielokrotnie lakierowane hebanowe wykończenie z trójstronną szybą, idealną do eksponowania kolekcji do 3100 cygar w rozmiarze Corona, niezależnie od tego, czy znajduje się w domu, biurze czy obiekcie komercyjnym. Wytrzymałe drzwi z pozłacaną klamką, zamkiem i kluczem są zbudowane z myślą o długotrwałym, intensywnym użytkowaniu i otwierają się na solidne wnętrze z hiszpańskiego forniru cedrowego z pięcioma poziomami półek i tacami, które można regulować lub wyjmować w celu zwiększenia elastyczności. Humidor szafkowy Capri Deluxe został wypróbowany i przetestowany przez sprzedawców detalicznych z całego świata i niezależnie od warunków klimatycznych zawsze oferuje optymalną wydajność.

Elektroniczny system nawilżania z czujnikiem poziomu wody w zbiorniku i zintegrowaną kontrolą wilgotności, wraz z ulepszonymi przestrzeniami wentylacyjnymi w całym humidorze, zapewniają optymalną cyrkulację wilgoci. Capri Deluxe oferuje również dodatkową wszechstronność dzięki innowacyjnemu systemowi dzielników adorini, klipsom na etykiety dzielników i szufladzie na akcesoria cygarowe na szynach ze stali nierdzewnej, która pozostaje niewidoczna, gdy drzwi są zamknięte.

Wszystkie te elementy w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi paskami świetlnymi o niskiej emisji ciepła dla lepszej widoczności i niskiego zużycia energii, a także dożywotnią gwarancją adorini, oferują doskonałą opcję humidora dla tych, którzy potrzebują dużej, wolnostojącej pojemności do przechowywania, ale mają ograniczoną przestrzeń na podłodze. Dzięki łatwemu w obsłudze elektronicznemu systemowi nawilżania, który wymaga jedynie wody destylowanej, a także sztywnej, bardzo wytrzymałej konstrukcji zoptymalizowanej do użytku komercyjnego, ultra wydajny Capri Deluxe jest po prostu jednym z najlepszych w swojej klasie.
Mieści do 3100 cygar corona.
Co lubimy
  • Nasz największy model humidora szafkowego. Nieco większy niż popularny model Roma.
  • Szklane ściany po bokach prezentują się znakomicie i idealnie nadają się do umieszczenia w sklepach i barach, aby przyciągnąć uwagę.
  • Dla większości naszego zespołu hebanowy Capri jest najlepiej wyglądającym humidorem szafkowym.
Co nam się nie podoba
  • Nieco droższy od humidora Adorini Roma o podobnych funkcjach, ale też większy.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Kod EAN:
4260384979583
Waga:
65000 g
Kolor:
Brązowy
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzny materiał forniru:
Malowany lakier
Inner dimmensions
560 mm x 1660 mm x 380 mm
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Marka:
Adorini
Wewnętrzna podszewka:
Cedr hiszpański
Szuflady:
1
Szafka nawilżacza:
Elektroniczny nawilżacz
Numer tac:
3
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
Model:
8528
Wykonane z:
Drewno
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
1750 mm x 650 mm x 450 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 01 kwi 2016