Cigar Cabinet adorini Aficionado Deluxe

Review rating 4/5
(47 Oceny)

h113d

3 954zł.

3 195zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 Adorini Cigar Heaven Nawilżacz 2 Generacji 590zł.
-Ciesz się zawsze świeżymi i doskonale uwarunkowanymi cygarami- Sterowany mikroprocesorem. Duże cyfrowe sterowanie LCD. Lepsza cyrkulacja powietrza. Jeden wkład trwa kilka miesięcy. Super cicha praca. Nie są wymagane żadne specjalne płyny. Zasilanie AC. Pasuje do praktycznie wszystkich humidorów.
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Jeśli szukasz dobrze zbudowanego humidora na cygara, który pomieści Twoją kolekcję cygar, a także będzie powodem do dumy, projektanci z adorini opracowali dla Ciebie doskonałą opcję, która chroni, a także eksponuje najbardziej cenione cygara.
Aficionado Deluxe cigar cabinetjest ulubieńcem miłośników cygar, który oferuje luksusowy zestawu funkcji od adorini i łączy je z wyjątkowo wydajnym i przyciągającym uwagę designem.

Piękną, lakierowaną na zewnątrz hebanową część uzupełnia mosiężny zamek i para uchwytów zapewniających wygodę ruchów.
Zintegrowany mosiężny termometr
łączy się z precyzyjnym higrometrem z włosia na panelu przednim dla dodatkowej elegancji i łatwego sprawdzania środowiska humidora. Oddzielne otwory ujawniają różnorodną przestrzeń do przechowywania do 400 cygar wielkości Corona. W górnej przegrodzie znajduje się szklany panel kontrolny w pokrywie oraz taca z cedru hiszpańskiego zawierająca AirVent skonstruowane przez adorini dla poprawy krążenia powietrza. Przednia część humidora, która również posiada szklany panel, składa się, aby zapewnić dostęp do drugiej AirVent tacy, miejsca do przechowywania pudełek i < strong> szufladęna akcesoria .


Każdy poziom jest wyłożony parzonym hiszpańskim cedrem, aby zapewnić optymalne nawilżanie w całym humidorze dzięki dwóm luksusowym, pozłacanym nawilżaczom z polimeru akrylowego. Te popularne nawilżacze wykorzystują regulowane otwory wentylacyjne dla dodatkowej elastyczności w kontroli poziomu wilgotności. Te antybakteryjne, samoregulujące nawilżacze nie wymagają specjalnych dodatków. Po prostu dodaj wodę destylowaną, wytrząśnij nadmiar, wysusz i zainstaluj.

Innowacyjne przegródki i klipsy do przegródek zwiększają wszechstronność tego bestsellera, tworząc solidne rozwiązanie do przechowywania cygar, które jest jednocześnie stylowe, funkcjonalne i dobrze zorganizowane. Niezależnie od tego, czy jest to w domu, biurze czy w mniejszych obiektach komercyjnych, szafka na cygara Aficionado Deluxe jest wyborem, który zawsze okaże się dobry.

Mieści do 400 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Kod EAN: 4260128720471
Materiał: Drewno
Koniec: Drewno
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Specjalne cechy: Integrated thermometer
Kolor: Brązowy , Brązowy
Szuflady: 2
Długość: 350 mm
Szerokość: 570 mm
Produkt ID: 320
Wewnętrzna długość tacy: 520 mm, 290 mm
Marka: Adorini
Dzielniki uwzględnione: 12
Tace: 2
Higrometr: Skalibrowane higrometr o wysokiej precyzji, zoptymalizowany do przechowywania cygar
Szafka nawilżacza: Yes
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4/5
(47 Rankingi)
Review rating  
55 % (26 Rankingi)
Review rating  
21 % (10 Rankingi)
Review rating  
11 % (5 Rankingi)
Review rating  
4 % (2 Rankingi)
Review rating  
9 % (4 Rankingi)
Review rating
 14 wrz 2019
Przekład z oryginału English (United States)
Piękna szafka z cygarami dla miłośników, którzy chcą mieć na stanie kilka cygar.
Review rating
 15 mar 2019
Przekład z oryginału English (United States)
Świetny Humidor, przyszedł dobrze zapakowany, trochę dłużej sezonował, bo około 3 tygodni, ale utrzymuje bardzo dobrą wilgotność i temperaturę. Używam opakowań Boveda do regulacji wilgotności.
Review rating
 17 wrz 2018
Przekład z oryginału Francais
Humidor przybył bardzo szybko i bardzo dobrze zapakowany. Dokumentacja w języku francuskim jest krótka. Wymiary są przestrzegane, ale nie widzę, jak przechowywać tyle cygar. Spodziewałem się lepszej jakości wykończenia (detale z tworzywa sztucznego, termometr i higrometr nie są ustawione prosto ...). Proces uruchamiania jest łatwy. Zwiększenie poziomu wilgotności na początku jest skomplikowane.
Review rating
 02 lip 2018
Great service and rapid shipment from HD.
Review rating
 31 sty 2015
Przekład z oryginału Spanish
Już posiadam 2 mniejsze nawilżacze Adorini ale chciałem coś większego, aby pomieścić moją coraz większą kolekcję kubańskich cygar. Produkt Aficionado został dostarczony bardzo szybko z HD w atrakcyjnej cenie. Niestety górna szuflada została uszkodzona, ale obsługa klienta HD zorganizowała natychmiastową wymianę, bez żadnych ceregieli. Humidor w połączeniu z nawilżaczem Cigar Heaven, jest fantastycznym meblem do przechowywania kubańskich cygar w super stanie. Gorąco polecam z pierwszej klasy obsługą klienta.
Review rating
 21 mar 2021
Review rating
 20 lip 2020
Review rating
 20 kwi 2019
Review rating
 23 lis 2018
Review rating
 08 paź 2018
Review rating
 24 gru 2017
Review rating
 11 kwi 2016
Review rating
 24 lis 2014
Review rating
 18 maj 2014
Review rating
 13 maj 2014
Review rating
 02 maj 2014
Review rating
 08 sty 2014
00:00 00:00