cyfrowy higrometr adorini compact

cyfrowy higrometr adorini compact


4,7 (3 Oceny)
145 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Poza nawilżaczem, być może nie ma bardziej skutecznego narzędzia łagodzenia frustracji i uspokojenia miłośników cygar niż dodanie wysokiej jakości higrometru.
Digital Hygrometer Compactod adorini jest idealnym przykładem, który monitoruje środowisko humidora cygar tak dobrze, że z pewnością stanie się niezbędną częścią arsenału nawilżania cygar.

Prosty i funkcjonalny design podkreślają aluminiowe panele przednie, które w połączeniu z czytelnym odwróconym wyświetlaczem z jasnymi znakami na ciemnym tle nadają elegancki, nowoczesny wygląd. Czujnik pojemnościowy zapewnia wysoką dokładność, dzięki czemu nie musisz grać w zgadywanie, jeśli chodzi o wilgotność lub temperaturę. Po krótkim naciśnięciu przycisku urządzenie wyświetli bieżącą temperaturę w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita oraz bieżącą wilgotność, jak również trzydniową średnią aby lepiej fluktuować wykresy w środowisku humidora.


Kładąc nacisk na elastyczność, ten higrometr kompaktowy pasuje praktycznie wszędzie. Ma zintegrowaną podstawkę oraz magnes z tyłu, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego miejsca dla tego zaawansowanego technologicznie urządzenia jest dziecinnie proste. Produkt jest uprzednio skalibrowany, ale masz również opcję ręcznej kalibracji, co daje jeszcze większą elastyczność. Cyfrowy higrometr kompaktowy adorini pozwala skupić się na cieszeniu się cygarami, w czasie gdy on wykonuje całą pracę.

Naprawiając:
Magnes
Dokładność tempreatury:
+-1ºC
Wyświetlacz:
Cyfrowy
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
85 mm x 19 mm x 34 mm
Kolor:
Srebrny
Marka:
Adorini
Mechanizm pomiarowy:
Sensor elektroniczny
Kod EAN:
4260412681808

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,7/5   (3 Oceny)
 67% (2 Oceny)
 33% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 17 maj 2024
 26 sty 2024
 20 sty 2024