Daniel Marshall Burl Humidor

3 194zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Z dbałością o szczegóły i talentem do tworzenia luksusowych przedmiotów, Daniel Marshall jest od 1982 roku ulubionym twórcą humidorów dla niektórych z najbardziej znanych osobistości na świecie. Kreacje Marshalla zdobią domy i biura celebrytów, światowych liderów i wymagających miłośników cygar. Został on nawet wezwany do współpracy z tak znamienitymi markami, jak Cartier, Dunhill, Harrods, Tiffany & Co. i S.T. Dupont. Z takim rodowodem nic dziwnego, że Marshall i jego luksusowe humidory są tak szanowani. Humidor Daniel Marshall Burl Golden Brown jest pięknym przykładem jego pracy.

Humidor natychmiast przyciąga uwagę zmysłowym brązowym czeczotem ubranym w znak firmowy Daniela Marshalla, 1000-warstwowe lakierowane wykończenie. Poprzez misterne nakładanie lakieru warstwą na warstwę, ten proces zapewnia imponujący wysoki połysk, który jest zarówno długotrwały, jak i cudownie atrakcyjny dla oka. Wygląd jest dodatkowo wzmocniony przez czarne hebanowe obramowanie, a także 24-karatowy pozłacany zamek i zestaw kluczy, dzięki którym cenne cygara pozostaną nietknięte.
< br /> Humidor otwiera się i zamyka płynnie i solidnie dzięki mocnym zawiasom z 24-karatowym złotem. Z miejscem na do 100 cygar, wnętrze hiszpańskiego cedru jest ozdobione wszystkimi ulubionymi akcentami Daniela Marshalla, w tym cedrową osłoną, która gustownie zakrywa niezawodną jednostkę nawilżającą Daniel Marshall Nawilżacz jest łatwy do napełnienia i będziesz wiedział, kiedy należy dodać roztwór nawilżający za pomocą numerowanego paska pod urządzeniem. Po prostu przyłóż jeden magnes do numeru miesiąca, w którym go ustawiłeś, odlicz sześć miesięcy i umieść tam drugi magnes. W tym miesiącu dodasz więcej płynu nawilżającego! Cyfrowy higrometr pozwala monitorować środowisko humidora, a dwie dołączone przegródki pomagają uporządkować kolekcję cygar

Daniel Marshall dodał ostateczny znak doskonałości do humidora: tabliczkę ze swoim imieniem i medalion, które wskazują, że jest to oryginalny artykuł. Pokaże to wszystkim, że jesteś dumnym posiadaczem Humidora Daniel Marshall, naprawdę najlepszego w swojej klasie.


Wyposażony w higrometr: Tak
Higrometr: Cyfrowy higrometr
Zewnętrzne wykończenie: Wysoki połysk
Kod EAN: 4260564930694
Kolor: Brązowy
Dzielniki uwzględnione: 2
Produkt ID: 30100.3

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji