Davidoff popielniczka porcelanowa okrągła 2 cygara ADF

Davidoff popielniczka porcelanowa okrągła 2 cygara ADF


495 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Nie ma chyba na świecie cygar bardziej prestiżowej nazwy niż Davidoff z Genewy. Kreacje Davidoff są lubiane przez wymagających miłośników cygar, którzy chcą dodać luksusowego charakteru do swojego doświadczenia związanego z paleniem cygar. Doskonałym przykładem, który z pewnością wzbogaci każde pomieszczenie lub biuro, jest Porcelanowa Popielniczka Davidoff Round 2 na cygara.

Współpracując z jednym z najbardziej znanych domów porcelany Limoges we Francji, Davidoff oferuje tę przepiękną popielniczkę z francuskiej porcelany w kolorze białym, zwieńczoną wzorem naprzemiennych linii, która emanuje wyrafinowaniem i nowoczesnością. Logo Davidoff stanowi ostatni szlif na kuszącej popielniczce, która ogłasza światu, że żądasz doskonałości.

Popielniczka nie jest warta podziwu tylko ze względu na jej wygląd, ponieważ ma ona również bardzo funkcjonalny design. Dwa duże uchwyty na cygara zapewniają Tobie i innym miłośnikom cygar bezpieczne i wygodne miejsce na oparcie cygar. Duża miska zapobiega zbieraniu się dużej ilości popiołu, jednocześnie ograniczając frustrację związaną z popiołem rozrzucanym na wietrze.

Porcelanowa Popielniczka Round 2 na cygara dostarczą wszystko, czego wymagasz od wysokiej jakości popielniczki. Jednak robi to z kwintesencją stylu Davidoff, dzięki któremu marka jest tak czczona przez miłośników cygar na całym świecie.

Typ:
Popielniczka cygarowa
Wysokość:
40 mm
Głębokość:
160 mm
Waga:
515 g
Kolor:
Biały
Marka:
Zino Davidoff
Kod EAN:
7623500312355

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji