hair hygrometer adorini cigar edition small hair hygrometer adorini cigar edition small hair hygrometer adorini cigar edition small hair hygrometer adorini cigar edition small hair hygrometer adorini cigar edition small Adorini Higrometr Włosowy Mały zdjęcie 3
hair hygrometer adorini cigar edition small

Adorini Higrometr Włosowy Mały


4,5 (290 Oceny)
132 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Miasto Glashütte jest znane na całym świecie z jednych z najlepszych luksusowych zegarków, jakie Niemcy mają do zaoferowania. Dzięki tej legendarnej reputacji produktów o najlepszej precyzji, nic dziwnego, że region ten powinien być także miejcem produkcji absolutnie najlepszych i precyzyjnych higrometrów. Poziom wiedzy specjalistycznej potrzebny do stworzenia tych urządzeń jest nadzwyczajny a Hair Hygrometer od adorini pięknie pokazuje te umiejętności, dzięki czemu jest idealną opcją dla każdego mniejszego humidora.

Okrzyknięty przez redaktorów magazynu Cigar Aficionado za jego “precyzję, elegancję i nieskomplikowanie,” ten wstępnie skalibrowany higrometr zapewnia najbardziej precyzyjny pomiar wilgotności możliwy dzięki bardzo dokładnemu włosiu syntetycznemu. Higrometry włosowe działają poprzez rozciągnięcie włosów metalową sprężyną, a następnie przymocowanie ich do igły. Wraz ze zmianą poziomu wilgotności zmienia się również długość włosia, które przesuwaja igłę wskazującą poziom wilgotności w higrometrze na tarczy analogowej. Ponieważ stosuje się włosy syntetyczne, nie trzeba ich smarować ani wykonywać żadnych innych czynności, aby właściwie utrzymać ich funkcjonalność. Wystarczy zamontować higrometr i obserwować, jak działa magia.


Precyzyjny higrometr może pokazywać zakres wilgotności względnej od 20% do 90% i został on zoptymalizowany przez producenta specjalnie w celu uchwycenia najwyższego zakresu dokładności przy wilgotności względnej od 65% do 75%, co czyni go idealną opcją dla prawidłowej konserwacji cygar. Piękne złote wykończenie i niewielka powierzchnia sprawiają, że higrometr z włosia od adorini jest idealnym wyborem do monitorowania cygar bez względu na miejsce ich przechowywania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz higrometru do nowego humidora, czy po prostu chcesz odkurzyć pajęczyny i ulepszyć stary, ten precyzyjny higrometr to klasyk, któremu możesz zaufać.
Produkt ID:
11245
Zewnętrzna średnica komory:
45 mm
Mechanizm pomiarowy:
Włosy syntetyczne
Kod EAN:
4260128720259
Głębokość:
22 mm
Kolor:
Złoty
Marka:
Adorini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,5/5   (290 Oceny)
 62% (179 Oceny)
 32% (93 Oceny)
 4% (13 Oceny)
 1% (2 Oceny)
 1% (3 Oceny)
 02 lut 2023
Przetłumaczono

Wygląda na wysoką jakość

 08 mar 2022
Przetłumaczono

Otrzymany w dobrym stanie, zgodny z opisem produktu, szybka dostawa. Jeszcze go nie użyłem, więc nie mogę powiedzieć, czy produkt jest skuteczny.

 16 lut 2022
Przetłumaczono

Działa bardzo dobrze.

 24 sie 2021
Przetłumaczono

Doskonały

 14 maj 2021
Przetłumaczono

Ładny i działa dobrze

 17 mar 2021
Przetłumaczono

Wszystko jest świetne i działa dobrze!

 27 paź 2020
Przetłumaczono

Wspaniałe doświadczenie i wspaniała obsługa klienta. Otrzymałem dokładne i szybkie odpowiedzi na temat mojego produktu Produkt dotarł w idealnym stanie, dostawa była super szybka. Najlepszy sklep! Paolo

 16 wrz 2020
Przetłumaczono

N/C

 03 wrz 2020
Przetłumaczono

świetny produkt, to było to, czego szukałem, idealny

 24 lip 2020
Przetłumaczono

Otrzymałem moje zamówienie poprawnie i w idealnym stanie i działa świetnie, dziękuję bardzo! Do zobaczenia wkrótce, na przyszłe zamówienia. Z poważaniem

 24 lip 2020
Przetłumaczono

Cześć, macie mnie na liście, ponieważ kupiłem mały higrometr z włosia od adorini. Mam wrażenie, że kupiłem większy, z którego jestem zadowolony, ale widząc go z małą podstawką z pleksiglasu pomyślałem, że jest w zestawie. Dwa inne drobne szczegóły, myślałem, że będzie można urządzenie samemu skalibrować i niestety odłączył się magnes. (proste w naprawie) Pozdrawiam JRWilcock

 18 kwi 2020
Przetłumaczono

Świetny produkt, działa idealnie

 24 mar 2020
Przetłumaczono

Dotarł i wszystko jest doskonałe.

 01 mar 2020
Przetłumaczono

Mały, dobrze wykonany, bardzo precyzyjny. Jestem naprawdę zadowolony

 22 sie 2019
Przetłumaczono

Produkt przybył z nienaganną punktualnością. Higrometr działa zgodnie z oczekiwaniami i rzeczywiście przewyższa moje oczekiwania dotyczące wyglądu zewnętrznego (można go traktować jak mebel, pomimo jego niewielkich rozmiarów) i precyzji. Używam go do mojej gitary koncertowej i korzystam z okazji, aby wspomnieć o tym tym, którzy chcą go używać do tego samego celu. Stosunek jakości do ceny jest nie do pobicia.

 23 maj 2019
Przetłumaczono

Dotarł w świetnej formie i zgodnie z opisem, ale bez instrukcji i nie można znaleźć żadnej online.

 21 mar 2019
Przetłumaczono

Wysyłka na czas, pełna staranności, świetny produkt. Test kalibracji metodą nasyconej soli wykazał różnicę kilku stopni (oznaczoną 77%). Nie próbowałem tego korygować, obracając śrubę z tyłu, ale myślę, że można to łatwo zrobić.