Futerał na Fajki Alfred

Futerał na Fajki Alfred


4,3 (4 Oceny)
797 zł
652 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 5 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Pozornie odsunięta drugi plan podczas boomu na cygara, sztuka cieszenia się dobrą fajką tytoniową powraca. Jednak, jak odkryło wielu entuzjastów fajki, nie ma wielu opcji na wysokiej jakości, nowoczesne pudełko na fajki. Tak było, dopóki adorini nie stworzyło Pipe Case Alfred. Przechowuj i chroń swoje ulubione fajki wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami w tym eleganckim pudełku.

Minimalistyczny design ma oszałamiające czarne wykończenie, które jest podkreślone przez solidne pozłacane zawiasy kwadrantowe dla dodatkowej trwałości. Uniesienie pokrywki ujawnia piękne wnętrze z parzonego i suszonego w piecu hiszpańskiego cedru, który zapewnia solidne, a także optymalne środowisko dla Twoich skarbów. Ukośne linie oddzielają pokryte aksamitem przestrzenie, aby zabezpieczyć 4 fajki od zadrapań i aby mieć je zawsze pod ręką.

Specjalnie wykonana z hiszpańskiego cedru komora z pokrywką</ b> jest idealna do przechowywania tytoniu fajkowego. Z łatwością pomieści ona puszki, woreczki lub tytoń luzem, a cedr pomaga stworzyć optymalne środowisko do nawilżania tytoniu tak, aby był zawsze w idealnym, gotowym do palenia stanie. W przestrzeń wewnętrzną zintegrowano także oddzielne miejsce do przechowywania, dzięki czemu możesz przechowywać środki do czyszczenia fajek, filtry i różne akcesoria potrzebne do pełnego korzystania z palenia fajki.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kolekcjonerem fajek, czy zwykłym miłośnikiem fajki, który chce przenieść palenie na wyższy poziom, ten nowoczesny klasyk oferuje ochronę Twoich fajek i efektywne wykorzystanie przestrzeni z odrobiną polotu, który tylko adorini może zapewnić jak zawsze dbając o każdy szczegół, nawet do filcowego dna, aby lepiej chronić powierzchnie. Ta pasja do drobiazgów jest naprawdę widoczna w przypadku Pipe Case Alfred i na pewno wywołałaby uśmiech na twarzy legedarnego imiennika tego pudełka.
Kod EAN:
4260128729795
Marka:
Adorini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4.3/5   (4 Oceny)
 25% (1 Ocena)
 75% (3 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 23 lip 2022
Przetłumaczono

Ładny produkt!

 23 kwi 2021
Przetłumaczono

Bardzo ładny, niezwykle dobrze wykończony zarówno dla oka, jak i w dotyku. Jedyną wadą jest fakt, że fajka lub inne przedmioty nie są dołączone do środka.

 01 lip 2016