Futerał na Fajki Alfred

Review rating 4.5/5
(2 Oceny)

6088

778zł.

637zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Pozornie odsunięta drugi plan podczas boomu na cygara, sztuka cieszenia się dobrą fajką tytoniową powraca. Jednak, jak odkryło wielu entuzjastów fajki, nie ma wielu opcji na wysokiej jakości, nowoczesne pudełko na fajki. Tak było, dopóki adorini nie stworzyło Pipe Case Alfred. Przechowuj i chroń swoje ulubione fajki wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami w tym eleganckim pudełku.

Minimalistyczny design ma oszałamiające czarne wykończenie, które jest podkreślone przez solidne pozłacane zawiasy kwadrantowe dla dodatkowej trwałości. Uniesienie pokrywki ujawnia piękne wnętrze z parzonego i suszonego w piecu hiszpańskiego cedru, który zapewnia solidne, a także optymalne środowisko dla Twoich skarbów. Ukośne linie oddzielają pokryte aksamitem przestrzenie, aby zabezpieczyć 4 fajki od zadrapań i aby mieć je zawsze pod ręką.

Specjalnie wykonana z hiszpańskiego cedru komora z pokrywką jest idealna do przechowywania tytoniu fajkowego. Z łatwością pomieści ona puszki, woreczki lub tytoń luzem, a cedr pomaga stworzyć optymalne środowisko do nawilżania tytoniu tak, aby był zawsze w idealnym, gotowym do palenia stanie. W przestrzeń wewnętrzną zintegrowano także oddzielne miejsce do przechowywania, dzięki czemu możesz przechowywać środki do czyszczenia fajek, filtry i różne akcesoria potrzebne do pełnego korzystania z palenia fajki.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kolekcjonerem fajek, czy zwykłym miłośnikiem fajki, który chce przenieść palenie na wyższy poziom, ten nowoczesny klasyk oferuje ochronę Twoich fajek i efektywne wykorzystanie przestrzeni z odrobiną polotu, który tylko adorini może zapewnić jak zawsze dbając o każdy szczegół, nawet do filcowego dna, aby lepiej chronić powierzchnie. Ta pasja do drobiazgów jest naprawdę widoczna w przypadku Pipe Case Alfred i na pewno wywołałaby uśmiech na twarzy legedarnego imiennika tego pudełka.Kod EAN: 4260128729795
Marka: Adorini

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 23 kwi 2021
Review rating
 01 lip 2016