Humidor Lśniący Guy Janot Makassar 50

Humidor Lśniący Guy Janot Makassar 50


1 783 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla tych, którzy poszukują prostego, ale eleganckiego humidora, który zapewni również stałą kontrolę wilgotności, katalog doskonałych humidorów Guy Janot to lista świetnych opcji. Wysokiej jakości rzemiosło Guy Janot i luksusowy design są doskonale widoczne w Humidorze Guy Janot Makassar Gloss 50.

Ten kuszący humidor jest pokryty fornirem z egzotycznego drewna makassar, które przyciąga uwagę spod lśniącego wykończenia lakierem o wysokim połysku. Zawiasy kwadrantowe premium zapewniają płynne otwieranie i zamykanie pokrywy. Otwarcie szczelnie zamykającego się wieczka odsłania wnętrze z hiszpańskiego cedru, które stanowi idealne miejsce dla do 50 cygar wielkości Coronaz. W zestawie znajduje się rozdzielacz, który pomaga utrzymać porządek w cygarach.

Optymalną kontrolę wilgotności zapewnia nawilżacz Guy Janot, który oferuje prostą konstrukcję, a jednocześnie bardzo wydajną kontrolę klimatu. Nawilżacz wykorzystuje kamień mineralny, który dostosowuje się do naturalnych wahań wilgotności. Zapewnia to, że cygara są zawsze odpowiednio konserwowane. Dodawanie wody destylowanej mniej więcej co cztery tygodnie jest jedyną konieczną regularną konserwacją.

Humidor Guy Janot Makassar Gloss 50 nada każdemu pomieszczeniu wyrafinowany wygląd, zapewniając jednocześnie solidną kontrolę wilgotności. Możesz liczyć na ten skarb, który sprawi, że Twoje cygara będą gotowe do działania, dzięki czemu Ty będziesz mógł po prostu się zrelaksować i cieszyć chwilą.
Mieści do 50 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szerokość:
200 mm
Długość:
260 mm
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Kod EAN:
4260564930991
Wysokość:
100 mm
Wyposażony w higrometr:
Nie
Produkt ID:
1424

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language