Humidor Lśniący Guy Janot Makassar 50

Humidor Lśniący Guy Janot Makassar 50


-11% Zniżka
1 661 zł
1 871 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla tych, którzy poszukują prostego, ale eleganckiego humidora, który zapewni również stałą kontrolę wilgotności, katalog doskonałych humidorów Guy Janot to lista świetnych opcji. Wysokiej jakości rzemiosło Guy Janot i luksusowy design są doskonale widoczne w Humidorze Guy Janot Makassar Gloss 50.

Ten kuszący humidor jest pokryty fornirem z egzotycznego drewna makassar, które przyciąga uwagę spod lśniącego wykończenia lakierem o wysokim połysku. Zawiasy kwadrantowe premium zapewniają płynne otwieranie i zamykanie pokrywy. Otwarcie szczelnie zamykającego się wieczka odsłania wnętrze z hiszpańskiego cedru, które stanowi idealne miejsce dla do 50 cygar wielkości Coronaz. W zestawie znajduje się rozdzielacz, który pomaga utrzymać porządek w cygarach.

Optymalną kontrolę wilgotności zapewnia nawilżacz Guy Janot, który oferuje prostą konstrukcję, a jednocześnie bardzo wydajną kontrolę klimatu. Nawilżacz wykorzystuje kamień mineralny, który dostosowuje się do naturalnych wahań wilgotności. Zapewnia to, że cygara są zawsze odpowiednio konserwowane. Dodawanie wody destylowanej mniej więcej co cztery tygodnie jest jedyną konieczną regularną konserwacją.

Humidor Guy Janot Makassar Gloss 50 nada każdemu pomieszczeniu wyrafinowany wygląd, zapewniając jednocześnie solidną kontrolę wilgotności. Możesz liczyć na ten skarb, który sprawi, że Twoje cygara będą gotowe do działania, dzięki czemu Ty będziesz mógł po prostu się zrelaksować i cieszyć chwilą.
Mieści do 50 cygar corona.
Co lubimy
  • Jeden z najpopularniejszych humidorów Guya Janota.
  • Okleina z drewna makassar z błyszczącym lakierem.
  • Bardzo solidna obudowa, grubsza niż w większości humidorów podobnych rozmiarów.
Co nam się nie podoba
  • Brak higrometru.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Wyposażony w higrometr:
Nie
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Długość:
260 mm
Szerokość:
200 mm
Wysokość:
100 mm
Produkt ID:
1424
Kod EAN:
4260564930991

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji