Humidor Lśniący Rzeżbione Drewno Guy Janot 50

Humidor Lśniący Rzeżbione Drewno Guy Janot 50


-11% Zniżka
1 614 zł
1 813 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Przy tak wielu humidorach dostępnych obecnie na rynku, to dziwne, że tak wielu producentów humidorów nadal oferuje tylko zwykłe, tradycyjne wykończenia w kolorze czarnym lub brązowym. Humidory nie zawsze powinny mieć ciemny i ponury wygląd, dlatego specjaliści od humidorów w Guy Janot oferują żywy, naturalny projekt dzięki Humidorowi Guy Janot Burl Gloss 50.

To piękny, jasny humidor z okleiną z naturalnym czeczotem z błyszczącym wykończeniem lakieru o wysokim połysku. Kwadrantowe zawiasy premium dodają płynności otwieraniu i zamykaniu, nadając wnętrzu odrobinę wyrafinowania. Wnętrze jest wyłożone hiszpańskim cedrem i wraz z dołączoną przegrodą zapewnia ono idealne miejsce do przechowywania do 50 cygar w rozmiarze Corona.

Dołączony nawilżacz Guy Janot zapewnia stałą kontrolę wilgotności za pomocą kamienia mineralnego, który dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu. Dzięki temu Twoje cygara zawsze otrzymają odpowiednią ilość wilgoci. Utrzymanie nawilżacza jest łatwe. Po prostu dodawaj wodę destylowaną mniej więcej co cztery tygodnie, jeśli to konieczne. To wszystko!

Niezależnie od tego, czy chcesz rozjaśnić pomieszczenie, czy po prostu chcesz się wyróżnić na tle innych, Humidor Guy Janot Burl Gloss 50 zapewni Twoim cygarom ochronę i luksus, na jakie zasługują .

Materiał:
Drewno
Kolor:
Beż
Marka:
Guy Janot
Produkt ID:
603
Kod EAN:
4260564930922
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji