Humidor Lśniący Rzeżbione Drewno Guy Janot 50

1 527zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Przy tak wielu humidorach dostępnych obecnie na rynku, to dziwne, że tak wielu producentów humidorów nadal oferuje tylko zwykłe, tradycyjne wykończenia w kolorze czarnym lub brązowym. Humidory nie zawsze powinny mieć ciemny i ponury wygląd, dlatego specjaliści od humidorów w Guy Janot oferują żywy, naturalny projekt dzięki Humidorowi Guy Janot Burl Gloss 50.

To piękny, jasny humidor z okleiną z naturalnym czeczotem z błyszczącym wykończeniem lakieru o wysokim połysku. Kwadrantowe zawiasy premium dodają płynności otwieraniu i zamykaniu, nadając wnętrzu odrobinę wyrafinowania. Wnętrze jest wyłożone hiszpańskim cedrem i wraz z dołączoną przegrodą zapewnia ono idealne miejsce do przechowywania do 50 cygar w rozmiarze Corona.

Dołączony nawilżacz Guy Janot zapewnia stałą kontrolę wilgotności za pomocą kamienia mineralnego, który dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu. Dzięki temu Twoje cygara zawsze otrzymają odpowiednią ilość wilgoci. Utrzymanie nawilżacza jest łatwe. Po prostu dodawaj wodę destylowaną mniej więcej co cztery tygodnie, jeśli to konieczne. To wszystko!

Niezależnie od tego, czy chcesz rozjaśnić pomieszczenie, czy po prostu chcesz się wyróżnić na tle innych, Humidor Guy Janot Burl Gloss 50 zapewni Twoim cygarom ochronę i luksus, na jakie zasługują .
Produkt ID: 603
Kod EAN: 4260564930922

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00