Humidor Prometheus Octagon Orzech Włoski 100 Cygar

Humidor Prometheus Octagon Orzech Włoski 100 Cygar


2 449 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Prometheus jest ulubionym wyborem koneserów cygar, którzy chcą humidora idealnie łączącego formę i funkcję. Seria Octagon jest chyba tego najwspanialszym przykładem. Te humidory zapewniają utrzymanie cygar w nieskazitelnym stanie, przy jednoczesnym zachowaniu wyrafinowanej elegancji. Humidor Prometheus Octagon Orzech na 100 Cygar okaże się najbardziej satysfakcjonującym wyborem.

Jak sugeruje nazwa linii, każdy humidor ma osiem boków, tworząc unikalny ośmiokątny dom dla Twojej cennej kolekcji cygar. Ten zgrabny humidor ozdobiony jest okleiną z błyszczącego orzecha włoskiego z piękną marmurkowatością słojów. Ten bardzo uikalny wygląd jest uzupełniony niklowanym mosiężnym uchwytem.

Wewnętrzna wyściółka humidora wykonana jest z okoume, drewna preferowanego do wytwarzania humidorów ze względu na jego brak zapachu, nie ma ono wpływu na smak lub aromat cygar, jak ma to miejsce w przypadku innych gatunków drewna. Trzy dołączone przegródki pozwalają lepiej organizować do 100 cygar w rozmiarze Corona, a mocne niklowane zawiasy zapewniają bezproblemowe działanie pokrywy. Wyprodukowany we Francji nawilżacz Prometheus Optima zapewnia dokładną kontrolę nawilżania, którą można śledzić za pomocą cyfrowego higrometru Prometheus.

Wyrafinowany, ale cudownie usprawniony w działaniu, Humidor Prometheus Octagon Orzech na 100 Cygar może okazać się humidorem, którego zawsze szukałeś.
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzne wykończenie:
Wysoki połysk
Dzielniki uwzględnione:
3
Zewnętrzny materiał forniru:
Drewno orzecha włoskiego
Długość:
245 mm
Szerokość:
420 mm
Wysokość:
130 mm
Kolor:
Brązowy
Marka:
Prometheus
Produkt ID:
H-OCT100/WL
Kod EAN:
0647818302608

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji