John Aylesbury Nosing Glass

John Aylesbury Kieliszek Tulipanowy


3,0 (2 Oceny)
127 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
John Aylesbury to konsorcjum najlepszych niemieckich producentów tytoniu i akcesoriów cygarowych, które od lat 70. XX wieku zachwyca miłośników cygar niezwykle szeroką ofertą wysokiej jakości. Dla wymagających koneserów, którzy lubią delektować się wybornymi trunkami ze swoimi cygarami, Zestaw 6 kieliszków John Aylesbury Nosing Glass jest idealnym wyborem.

Każdy z tych wykwintnych 13-centylitrowych kieliszków wykorzystuje klasyczny kształt tulipana aby podkreślić aromaty, pozwalając delektować się każdą ostatnią kroplą. Cieńsze ścianki kieliszka sprawiają, że kolory zawartych w nim trunków są bardziej widoczne, co pozwala lepiej docenić wrażenia z degustacji. Długi trzonek każdego kieliszka oznacza, że ciepło i zapachy z dłoni nie będą przeszkadzać w prawidłowej degustacji alkoholi.

Na każdym kieliszku widnieje logo Johna Aylesbury wypisane złotymi literami, jako znak rozpoznawczy pokazujący wszystkim Twój wykwintny smak i wyrafinowanie. Pełny zestaw tych eleganckich kieliszków to idealne naczynia dla Ciebie i Twoich przyjaciół do delektowania się whisky, rumem, koniakiem, tequilą lub innym ulubionym alkoholem.

Zestaw 6 kieliszków John Aylesbury Nosing Glass to kolekcja, która podniesie poziom satysfakcji z każdego doświadczenia związanego z paleniem cygar. Te kieliszki z pewnością przypadną do gustu zarówno osobom obdarowanym, jak i tym, które same je sobie sprezentują.

Produkt ID:
8089
Marka:
John Aylesbury
Materiał:
Szkło
Kolor:
Przezroczysty
Kod EAN:
4260384976902

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 3,0/5   (2 Oceny)
 50% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 50% (1 Ocena)
 10 mar 2022
 08 lis 2017