Czarne etui Adorini na 3-5 cygar, z prawdziwej skóry oraz drewnianą górą i dołem

Review rating 5/5
(2 Oceny)
268zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Podróżowanie z cygarami może być często ryzykownym przedsięwzięciem, ponieważ cygara gubią się lub uszkadzają w drodze. Adorini stworzyło fantastyczne rozwiązanie, dzięki któremu twoje cygara dotrą do miejsca przeznaczenia bezpiecznie i stylowo. Adaptable Genuine Leather Cigar Case nie tylko ochroni twoje cygara, ale z czasem rozwinie swój własny charakter, stając się czymś znacznie więcej niż zwykłym setui. Noszenie cygar nigdy nie wyglądało tak dobrze!


Ta piękna obudowa ma obudowę zewnętrzną spowitą wnajlepszy czarny zamsz z Indii, który z czasem nabiorze ponętnej patyny, zmieniając się w jedyny w swoim rodzaju produkt. Prawdziwe drewno z wysokim połyskiem zdobi wieko, a także spód, pod którym drewno jest gustownie ukryte, aby uzyskać czysty, subtelny wygląd. Wnętrze jest równie imponujące z fornirem z hiszpańskiego cedru i system podziałek, który trzyma 3 do 5 twoich ulubionych cygar w idealnym środowisku, jednocześnie ograniczając ruch i zmniejszając szansę na uszkodzenia, gdy jesteś w ruchu.

Przestronne etui pomieści wiele różnych średnic cygar, a regulowana długość okaże się równie wszechstronna w przechowywaniu różnych cygar do rozmiaru podwójnej Corony. Dzięki elastyczności tego etui możesz nosić wybrane kształty i rozmiary w dowolne miejsca. Oznacza to, że nie będziesz już musiał z góry decydować na jeden rodzaj cygar, zawsze będziesz przygotowany. Zawsze będziesz mieć odpowiednie cygaro na każdą okazję.

Wysokiej jakości materiały, fachowy kunszt i niesamowite możliwości dostosowania sprawiają, że to etui jest zwycięskim wyborem, który nie tylko zapewni bezpieczeństwo twoim cygarom; będzie to gawędziarz, który pomoże opowiedzieć twoją historię. To także świetny prezent dla tej wyjątkowej osoby.


Marka: Adorini
Kolor: Czarny
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym: Tak
Kod EAN: 4260412689934
Dimensions: 20 mm x 11,3 mm x 2,7 mm
Wewnętrzna długość: 10,3 mm
Produkt ID: 12732

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
100 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 25 lip 2019
Przekład z oryginału English (United States)
Najwyższa jakość. Jestem bardzo szczęśliwy.
Review rating
 03 gru 2018
00:00 00:00