Lamborghini lighter 'Toro' red Lamborghini lighter 'Toro' red photo 2 Lamborghini lighter 'Toro' red photo 6 Lamborghini lighter 'Toro' red photo 8 Lamborghini lighter 'Toro' red photo 10
Lamborghini lighter 'Toro' red

Lamborghini Toro Zapalniczka Czerwona


5,0 (1 Ocena)
428 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Od legendarnych supersamochodów Ferruccio Lamborghini po popularną linię akcesoriów do cygar jego syna Antonio „Tonino” Lamborghini, nazwa Lamborghini jest synonimem najnowocześniejszego wyrafinowania i pełnego pasji włoskiego charakteru. Zapalniczka do cygar Tonino Lamborghini Toro to doskonały przykład, który z pewnością zachwyci miłośników cygar poszukujących zapalniczki o większej osobowości.

Zapalniczka do Cygar Lamborghini Toro Czerwona jest uosobieniem stylu Lambo z przyciągającym uwagę czerwonym i polerowanym srebrnym wykończeniem, odważnie podkreślonym słynnym logo byka Lamborghini. Grzbiety na włączniku zapłonu zapalniczki dodają jej odrobinę uroku i są świetnym powodem do rozpoczęcia rozmowy.

Toro to jednak nie tylko wygląd, ponieważ zapewnia ona również pochylony płomień o dużej mocy, idealny do zapalania cygar bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię podróż. Odwrócenie pokrywy ochronnej i naciśnięcie przycisku spustu o wyjątkowym kształcie powoduje uruchomienie płomienia strumieniowego. Poziom paliwa butanowego można również sprawdzić za pomocą czerwonego okienka poziomu paliwa. Gdy czerwony kolor wyblaknie, czas dodać butan. To takie proste!

Od toru wyścigowego po palarnię cygar, Lamborghini wyznacza trendy jak nikt inny i z pewnością sprawi, że będziesz w centrum uwagi dzięki zapalniczce Toro. Jeśli szukasz zapalniczki, która jest jednocześnie niezawodna, wyrafinowana i pełna charakteru, to Toro z pewnością jest dla Ciebie.

Kod EAN:
4260128725148
Produkt ID:
91001
Ekstra:
Brak
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
68 mm x 37 mm x 7 mm
Kolor:
Czerwony
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu:
Nie
Powłoka:
Chromowane
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Technologia płomienia:
Odrzutowy płomień
Numer płomieni:
1
Marka:
Lamborghini
Waga produktu:
85 g
Wykonane z:
Metal
Gaz:
Butan
Model:
Toro

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 02 lut 2011