Lecerf Cigar Case Leather black Double-Robusto

Lecerf Etui na Dwa Cygara Robusto Czarne Skórzane


266 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Rok po roku miłośnicy cygar czują frustrację próbując znaleźć wysokiej jakości etui na cygara, które będzie idealnie pasowało do ich cygar. Jest to szczególnie trudne, jeśli jesteś fanem większych cygar, takich jak Double Robusto. Bezpieczne i stylowe przenoszenie większych cygar nie stanowi już problemu dzięki Etui na Cygara Double-Robusto Czarna Skóra.

Każde etui jest ręcznie wykonane w Hiszpanii przy użyciu drobno teksturowanej skóry cielęcej, która tworzy luksusowe miejsce dla cygar. To piękne czarne etui rozsuwa się, aby odsłonić środkowe marszczenie, które pomaga stworzyć dedykowane miejsca na dwa ulubione cygara. Każde miejsce pomieści cygara od rozmiaru Robusto aż do większego rozmiaru Double Corona.

Wszechstronność etui oznacza, że będziesz miał swoje ulubione duże cygara gotowe do działania w każdej chwili, czy to w mieście, na polu golfowym czy gdziekolwiek indziej. Wystarczy wsunąć cygara do dolnej części etui, wsunąć górną część i gotowe.

Wyrafinowany wygląd, wykonanie z elastycznej skóry i możliwość przechowywania większych cygar sprawiają, że Etui na Cygara Double-Robusto Czarna Skóra jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego miłośnika dużych cygar.
Kod EAN:
4260412681150
Produkt ID:
50-31221-0-1
Kolor:
Czarny
Marka:
John Aylesbury
Zintegrowany higrometr:
Nie
Dla:
2 cygar
Wykonane z:
Prawdziwa skóra
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym:
Nie
Największe vitolas(y) cygar:
Robusto

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language