Flask with Leather/Plaid Cover with Engravable Badge

Piersiówka ze Skórzanym/Pledowym Pokrowcem z Blaszką do Grawerowania


5,0 (1 Ocena)
116 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Wytrawni miłośnicy cygar znają satysfakcję, jaka płynie z połączenia dobrego cygara z wyśmienitym napojem. Dla tych najbardziej aktywnych entuzjastów kolby biodrowe są doskonałym sposobem na cieszenie się napojem w każdym miejscu, w którym pojawia się okazja do palenia cygar. Kolba ze skórzanym/plisowanym pokrowcem z grawerowaną plak ietką to optymalny wybór.

Niebieski wzór w kratkę pokrywa kolbę ze stali nierdzewnej, a brązowe skórzane akcenty nadają jej przyjemnie nostalgiczny wygląd. Centralnie umieszczona plakietka ze stali nierdzewnej daje miejsce na indywidualny grawerunek. Polerowana stal nierdzewna zdobi górną i dolną część kolby, co sprawia, że jest ona idealnym rozwiązaniem na pole golfowe, wesela i wszelkie inne okazje, które mogą wymagać dobrego humoru w połączeniu z cygarem.

Kolba o pojemności 180 ml oferuje mnóstwo miejsca na ulubione alkohole do towarzystwa cygar, niezależnie od tego, czy jest to whisky, rum, tequila czy inne. Zamykacz do kapsli sprawia, że kapsel jest mocno przytwierdzony do kolby, dzięki czemu można spokojnie nalewać bez konieczności trzymania kapsla. Ta niezastąpiona funkcja gwarantuje, że nakrętka nie zostanie zgubiona podczas podróży.

Kolba ze skórzanym pokrowcem z grawerowaną plakietką to klasyk, który zapewni Ci wiele godzin niezapomnianych wrażeń. Podkreśl tę chwilę i ciesz się cygarami, popijając je odpowiednim napojem, nalewanym z własnej, spersonalizowanej kolby. A dzięki grawerowi kolba ta może być wspaniałym prezentem.
Kod EAN:
4260384977039
Produkt ID:
7653
Materiał:
Stal nierdzewna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 27 wrz 2018