Flask with Leather/Plaid Cover with Engravable Badge

Piersiówka ze Skórzanym/Pledowym Pokrowcem z Blaszką do Grawerowania


5,0 (1 Ocena)
107 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Wytrawni miłośnicy cygar znają satysfakcję, jaka płynie z połączenia dobrego cygara z wyśmienitym trunkiem. Dla tych najbardziej aktywnych entuzjastów piersiówki biodrowe są doskonałym sposobem na cieszenie się napojem w każdym miejscu, w którym pojawia się okazja do palenia cygar. Piersiówka w Skórzanym/Plisowanym Pokrowcu z Plakietką na Grawerunek to optymalny wybór.

Niebieski wzór w kratkę pokrywa piersiówkę ze stali nierdzewnej, a brązowe skórzane akcenty nadają jej przyjemnie nostalgiczny wygląd. Centralnie umieszczona plakietka ze stali nierdzewnej daje miejsce na indywidualny grawerunek. Polerowana stal nierdzewna zdobi górną i dolną część piersiówki, co sprawia, że jest ona idealnym rozwiązaniem na pole golfowe, wesela i wszelkie inne okazje, które mogą wymagać dobrego humoru w połączeniu z cygarem.

Piersiówka o pojemności 180 ml oferuje mnóstwo miejsca na ulubione alkohole do towarzystwa cygar, niezależnie od tego, czy jest to whisky, rum, tequila czy inne. Przytrzymywacz zakrętki sprawia, że jest mocno przytwierdzona do piersiówki, dzięki czemu można spokojnie nalewać bez konieczności trzymania zakrętki. Ta niezastąpiona funkcja gwarantuje, że zakrętka nie zostanie zgubiona podczas podróży.

Piersiówka w Skórzanym/Plisowanym Pokrowcu z Plakietką na Grawerunek to klasyk, który zapewni Ci wiele godzin niezapomnianych wrażeń. Podkreśl tę chwilę i ciesz się cygarami, popijając je odpowiednim napojem, nalewanym z własnej, spersonalizowanej piersiówki. A dzięki grawerowi piersiówka ta może być wspaniałym prezentem.

Kod EAN:
4260384977039
Produkt ID:
7653
Kolor:
Wielobarwny
Wykonane z:
Stal nierdzewna
Marka:
Hauser

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 27 wrz 2018