adorini Jet-flame lighter - black adorini Jet-flame lighter - black adorini Jet-flame lighter - black adorini Jet-flame lighter - black adorini Jet-flame lighter - black adorini Jet-flame lighter - black
adorini Jet-flame lighter - black

Adorini Zapalniczka Sztormowa Czarna


4,4 (302 Oceny)
169 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Choć opcji zapalniczek do cygar jest wiele, znalezienie takiej, która zapewni niezawodny płomień za każdym razem, gdy zostanie użyta do zapalenia cygara, to już inna historia. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego dla miłośników cygar niż gotowość do delektowania się najcenniejszym dymem tylko po to, by zapalniczka zawiodła i zepsuła tę chwilę. Jest jednak jedna zapalniczka, która zyskała reputację takiej, która zawsze staje na wysokości zadania: Adorini Jet Lighter Black.

Dzięki
zadziwiająco wysokiemu wskaźnikowi skuteczności, ten bestseller jest jedną z najbardziej niezawodnych zapalniczek butanowych na rynku i idealnym towarzyszem, zarówno w domu, w biurze, jak i w podróży. Ten ponadczasowy klasyk posiada mocny, odporny na wiatr płomień, który sprawi, że będziesz mógł cieszyć się cygarami w niemal każdym klimacie. Ochronna osłona chroni zapalniczkę przed zanieczyszczeniami i łatwo ją otworzyć, gdy nadejdzie czas, by zapalić cygaro, co odbywa się za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku umieszczonego z boku zapalniczki, co zapewnia większy komfort i łatwość obsługi.

Zapalniczka Adorini Jet Black jest dostępna w jednym z sześciu kolorów, a jej korpus wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej , która idealnie nadaje się do codziennego użytku. Ozdobiona czarną przednią i tylną stroną oraz chromowanymi akcentami, zapalniczka ma bardzo wyrafinowany wygląd, idealny na każdą okazję.

Zapalniczka posiada nie jeden, ale dwa zintegrowane u cinaki do cygar, które wysuwają się z boku zapalniczki, dając Ci możliwość wyboru super ostrych ostrzy o średnicy 6 mm i 9 mm, służących do cięcia cygar różnej wielkości. Dzięki tej wszechstronności i niezwykłej niezawodności nic dziwnego, że to paliwooszczędne narzędzie jest numerem jeden wśród zapalniczek Adorini. Już dziś wzbogać swoją zapalniczkę o skórzany futerał ochronny zaprojektowany specjalnie po to, by utrzymać zapalniczkę adorini Jet Lighter w nieskazitelnym stanie.

Materiał:
Stal nierdzewna
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260128723298
Płomienie:
1
Ekstra:
Zintegrowany wielokrotny puncher do cygar
Wysokość:
14 mm
Głębokość:
66 mm
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Produkt ID:
1786
Kolor:
Czarny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,4/5   (302 Oceny)
 58% (176 Oceny)
 28% (84 Oceny)
 8% (23 Oceny)
 3% (10 Oceny)
 3% (9 Oceny)
 12 lut 2022
Przetłumaczono

Wszystko bardzo dobrze, nie zawiodłem się!

 08 wrz 2020
Przetłumaczono

Zapalniczka jest lekko uszkodzona. Chyba mam pecha, bo kolega zamówił taką samą, która jest po prostu idealna.

 12 maj 2020
Przetłumaczono

Nikiel. Szkoda, że zapalniczka nie jest oferowana z gazem.

 17 lis 2019
Przetłumaczono

Stylowy i działa dobrze !!

 06 lip 2019
Przetłumaczono

Zapalniczka jest dobra wbrew opiniom różnych klientów. Weź pod uwagę, że produkt jest wysyłany bez gazu. Po napełnieniu działa bardzo dobrze.

 31 maj 2019
Przetłumaczono

Wyśmienity protukt.

 24 gru 2017
Przetłumaczono

To nie działa!

 11 cze 2016
Przetłumaczono

Prosty i efektywny.

 13 lip 2015
Przetłumaczono

Doskonały

 24 kwi 2015
Przetłumaczono

Jaka piękna mała zapalniczka!

 21 lis 2013
Przetłumaczono

Bez szczególnego komentarza: to piękny przedmiot, ale powszechny problem zapalniczek do cygar pozostaje ten sam - trzeba je często napełniać.

 08 wrz 2013
Przetłumaczono

Dobry produkt, chociaż proces uzupełniania jest nieco losowy, nie widać poziomu.

 10 gru 2012
Przetłumaczono

Byłem już zadowolony z pierwszego zakupionego modelu. To będzie do przekazania. Bardzo przydatny ze zintegrowanym stemplem. Ładne wykończenie. Produkt jakościowy.

 26 lip 2011
Przetłumaczono

Byłoby dobrym pomysłem, aby było jasne, że zapalniczka nie ma gazu (jak to przemyślałem, to zakładam, że ma to związek z bezpieczeństwem podczas transportu) i zapewnić opcję dodania gazu.

 27 gru 2010
Przetłumaczono

produkt jest wspaniały

 02 lis 2023
 20 sie 2023