Porsche Design P3691 Pojemnik na Cygara Czarny

5 713zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Dzisiejsze Porsche Design Studios wyrosło z pasji założyciela, Ferdinanda Alexandra Porsche, do tworzenia produktów łączących najnowocześniejsze materiały z uproszczoną estetyką. Ta sama filozofia, która pomogła Ferdynandowi zaprojektować legendarne Porsche 911, jest sercem popularnej gamy akcesoriów do cygar Porsche Design. Dla tych, którzy pragną bardziej eleganckiego sposobu nawilżania cygar, Porsche Design opracowało jeden ze swoich najbardziej intrygujących gadżetów, Porsche Design P3691 Cigar Container Black.

Ten wyjątkowy cylinder nawilżający natychmiast doda ciekawy, nowoczesny wygląd do każdego domu lub biura dzięki solidnej aluminiowej obudowie wykończonej w kolorze czarnym i ozdobionej włóknem węglowym. Jego intrygujący wygląd dodaje elementu ekscytacji rzadko spotykanego w humidorach, przywołując na myśl pędzenie po torze w jednym z legendarnych supersamochodów Porsche.

Projektanci wykorzystali wszystkie najnowsze technologie, aby stworzyć ten piękny produkt o genialnie prostej konstrukcji z górną częścią, która idealnie przesuwa się nad dolną podstawą, tworząc doskonałe uszczelnienie. Ta wysoce wydajna, hermetyczna konstrukcja utrzymuje do 25 cygar wielkości corona starannie zamkniętych w pozycji pionowej. Swobodnie unoszący się nawilżacz jest dziecinnie prosty do uzupełnienia i gwarantuje, że każde cygaro uzyska dokładnie taką wilgotność od góry do dołu, jakiej potrzebuje. Kiedy nadejdzie czas na relaks przy cygarze, będzie to tak łatwe, jak nigdy dotąd.

Porsche Design P3691 Cigar Container Black reprezentuje esencję Porsche Design Studio w pełnej krasie, demonstrując z wielkim skutkiem misję Ferdinanda Porsche polegającą na destylowaniu formy i funkcji do samego rdzenia. Ten zachwycająco nowoczesny pojemnik zapewni niezawodne i precyzyjne nawilżanie w stylu, który może zaoferować tylko Porsche Design. Z pewnością spotka się z okrzykami zachwytu i każdego dnia da Ci zasłużone poczucie satysfakcji.


Mieści do 25 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Kod EAN: 4046901636692
Waga: 1765 g
Powłoka: Węglowy
Dimensions: 122 mm x 122 mm x 198 mm
Higrometr: Brak
Wykonane z: Aluminium
Dla: 25 cygar
Wewnętrzna podszewka: Aluminium
Produkt ID: 52210
Marka: Porsche Design
Zintegrowany higrometr: Nie
Kolor: Czarny
Zewnętrzna okleina: Węglowy
Format cygara: Corona
Wewnętrzna podszewka z drzewa cedrowego: Nie

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00