Porsche Design P3691 Cigar Container Black

Porsche Design P3691 Pojemnik na Cygara Czarny


5 394 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dzisiejsze Porsche Design Studios wyrosło z pasji założyciela, Ferdinanda Alexandra Porsche, do tworzenia produktów łączących najnowocześniejsze materiały z uproszczoną estetyką. Ta sama filozofia, która pomogła Ferdynandowi zaprojektować legendarne Porsche 911, jest sercem popularnej gamy akcesoriów do cygar Porsche Design. Dla tych, którzy pragną bardziej eleganckiego sposobu nawilżania cygar, Porsche Design opracowało jeden ze swoich najbardziej intrygujących gadżetów, Porsche Design P3691 Cigar Container Black.

Ten wyjątkowy cylinder nawilżający natychmiast doda ciekawy, nowoczesny wygląd do każdego domu lub biura dzięki solidnej aluminiowej obudowie wykończonej w kolorze czarnym i ozdobionej włóknem węglowym. Jego intrygujący wygląd dodaje elementu ekscytacji rzadko spotykanego w humidorach, przywołując na myśl pędzenie po torze w jednym z legendarnych supersamochodów Porsche.

Projektanci wykorzystali wszystkie najnowsze technologie, aby stworzyć ten piękny produkt o genialnie prostej konstrukcji z górną częścią, która idealnie przesuwa się nad dolną podstawą, tworząc doskonałe uszczelnienie. Ta wysoce wydajna, hermetyczna konstrukcja utrzymuje do 25 cygar wielkości corona starannie zamkniętych w pozycji pionowej. Swobodnie unoszący się nawilżacz jest dziecinnie prosty do uzupełnienia i gwarantuje, że każde cygaro uzyska dokładnie taką wilgotność od góry do dołu, jakiej potrzebuje. Kiedy nadejdzie czas na relaks przy cygarze, będzie to tak łatwe, jak nigdy dotąd.

Porsche Design P3691 Cigar Container Black reprezentuje esencję Porsche Design Studio w pełnej krasie, demonstrując z wielkim skutkiem misję Ferdinanda Porsche polegającą na destylowaniu formy i funkcji do samego rdzenia. Ten zachwycająco nowoczesny pojemnik zapewni niezawodne i precyzyjne nawilżanie w stylu, który może zaoferować tylko Porsche Design. Z pewnością spotka się z okrzykami zachwytu i każdego dnia da Ci zasłużone poczucie satysfakcji.
Mieści do 25 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Kod EAN:
4046901636692
Produkt ID:
52210
Waga:
1765 g
Kolor:
Czarny
Dla:
25 cygar
Marka:
Porsche Design
Zintegrowany higrometr:
Nie
Zewnętrzna okleina:
Węglowy
Format cygara:
Corona
Wewnętrzny materiał forniru:
Aluminium
Wewnętrzna podszewka z drzewa cedrowego:
Nie
Higrometr:
Brak
Wewnętrzna szerokość:
103 mm
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
122 mm x 122 mm x 198 mm
Materiał:
Aluminium
Wewnętrzna wysokość:
103 mm
Powłoka:
Węglowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji