Siglo PhoneTouch Dziurkacz Czarny

Siglo PhoneTouch Dziurkacz Czarny


5,0 (1 Ocena)
-11% Zniżka
163 zł
184 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Wygląda na to, że im bardziej rozwija się technologia, aby ułatwić nam życie, tym więcej rzeczy musimy ze sobą nosić. Dla podróżujących miłośników cygar może to być szczególnie frustrujące. Oprócz wszystkich gadżetów do komputerów, tabletów i telefonów, warto rozważyć także akcesoria do cygar. Aby pomóc zminimalizować tę frustrację, zespół Siglo oferuje Dziurkacz Siglo PhoneTouch.

Dziurkacz Siglo PhoneTouch Czarny łączy w sobie obcinacz do cygar z miękkim rysikiem do telefonu jako gadżet dwufunkcyjny, który usprawnia Twój zestaw narzędzi. Czarne chromowane wykończenie nadaje mu charakterystycznie nowoczesny wygląd, idealny dla miłośnika cygar w podróży.

Na pierwszy rzut oka to nic innego jak kompaktowy rysik do telefonu lub tabletu, wygodnie przymocowany do breloka do kluczy. Odkręć jednak miękką nasadkę i masz super ostry obcinacz ze stali nierdzewnej. Wystarczy odciągnąć wewnętrzny tłok i zewnętrzną obudowę ostrza, wykonać cięcie i zamknąć je ponownie. Usunięte kawałki tytoniu zostaną nawet wyrzucone, aby zminimalizować czyszczenie. Wkręć nasadkę z powrotem na miejsce, a będziesz mógł używać rysika tak jak wcześniej!

Dzięki prostemu, ale bardzo wszechstronnemu projektowi, Dziurkacz Siglo PhoneTouch jest niezbędnym akcesorium, jeśli chcesz większej organizacji będąc w ruchu. To wielofunkcyjne narzędzie jest dostarczane w pudełku prezentowym, idealnym dla miłośnika cygar, który ma wszystko.

Typ frezu:
Puncher
Materiał:
Metal
Kolor:
Czarny/ Chromowy
Marka:
Siglo

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 20 gru 2022