adorini skórzane Etui czarne - podwójny dziurkacz

adorini skórzane Etui czarne - podwójny dziurkacz


5,0 (4 Oceny)
81 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Podwójny dziurkacz do cygar Adorini z ostrzem Solingen to idealny nóż do cięcia dla tych, którzy są w podróży, a czy jest lepszy sposób na utrzymanie tego precyzyjnego narzędzia w doskonałym stanie niż skórzane etui na podwójny dziurkacz do cygar Adorini!

Etui
zprawdziwej skóry zostało wykonane specjalnie dla obcinacza Double Cigar Punch i wyróżnia się czarną skórą o głębokim ziarnie oraz mocnymi szwami zapewniającymi trwałość. Obcinacz łatwo się w nim mieści i wyjmuje, a jednocześnie jest dobrze dopasowany i zapewnia trwałą ochronę, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzą cię twoje podróże. Możesz nawet przyczepić obcinacz Double Cigar Punch do swoich kluczy! Brelok z obcinaczem pozostanie dostępny, podczas gdy obcinacz będzie bezpiecznie schowany w skórzanym etui. Pozwala to utrzymać obcinacz w nieskazitelnym stanie i eliminuje wszelkie obawy o zadrapania, uderzenia lub inne uszkodzenia obcinacza lub przedmiotów znajdujących się w jego pobliżu.

Ten
wysokiej jakości skórzany futerał od adorini zapewnia pewne zabezpieczenie dla obcinarki Double Cigar Punch marki adorini, dzięki czemu możesz skupić się na lepszym delektowaniu się każdym ze swoich ulubionych cygar. Już dziś połącz skórzane etui na obcinarkę Double Cigar Punch ze swoją obcinarką i zapewnij sobie spokój ducha, który może zapewnić tylko adorini!


Wymiary (wys. x szer. x gł.):
70 mm x 40 mm x 2 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260412686841

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (4 Oceny)
 100% (4 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 03 lis 2021

Bardzo dobra jakość

 13 mar 2024
 20 gru 2022
 15 sty 2018