S.T. Dupont X.tend MiniJet Zapalniczka Optyczna Biała

Review rating 4.5/5
(7 Oceny)

a150

469zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
S.T. Dupont to pierwsza marka luksusowych akcesoriów tytoniowych, która zaopatrza najwyższe szczeble elity społecznej jednymi z najznakomitszych kreacji na świecie. Podczas, gdy rzemieślnicy w legendarnym warsztacie Dupont zdobyli zasłużoną reputację dzięki opracowywaniu zapalniczek o eleganckim klasycznym charakterze, wiedzą oni również, jak podnieść swój szczebel i pochwalić się swoją nowoczesną, nowatorską stroną, tak jak to zrobili dla Serii S.T. Dupont MiniJet.

Zapalniczka S.T. Dupont MiniJet Optic White jest ulubionym produktem dla nowoczesnych koneserów, którzy chcą mocy płomienia strumieniowego ukrytego w żywym, współczesnym designie. Cudownie biały lakier i chromowane wykończenie zapalniczki to świetna zmiana w porównaniu z typowymi nudnymi kolorami, które zwykle można znaleźć na zapalniczkach.

Mniejszy kuzyn z serii MaxiJet firmy Dupont, MiniJet oferuje ten sam mocny odporny na wiatr płomień, ale w mniejszym, bardziej kompaktowym opakowaniu. Szybkie i łatwe naciśnięcie z boku zapalniczki wystarczy, aby uwolnić w pełni regulowany płomień strumieniowy. Niebieski płomień w stylu pochodni zapewnia całą akcję, której potrzebujesz i będzie działać jak mistrz w prawie każdych warunkach, w jakich możesz się znaleźć. Ponieważ nie ma krzemienia do wymiany, wszystko, co musisz zrobić, to uzupełnić zbiornik butanem, gdy zajdzie taka potrzeba. Bez zmartwień i zgadywania! Jest też zintegrowane okno poziomu paliwa, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy nadejdzie czas na jego uzupełnienie. Po prostu napełnij zbiornik i już. To wszystko!

Prosta w obsłudze, oszczędna, dzięki wygodnej, ergonomicznej konstrukcji, MiniJet firmy Dupont zapewni niezawodny płomień zawsze, gdy będziesz go potrzebować i zrobi to w dobrym stylu . Dla tych, którzy zastanawiają się, czy można mieć zapalniczkę, która jest jednocześnie funkcjonalna i modna, odpowiedź brzmi: tak! Wysokiej jakości pudełko upominkowe w zestawie.


Kod EAN: 3597390159854
Dimensions: 12 mm x 33 mm x 56 mm
Marka: S.T. Dupont
Waga: 42 g
Kolor: Biały
Płomienie: 1
Gaz: Butan
Produkt ID: 10030
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Technologia płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Metal
Specjalne cechy: Brak
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu: Tak

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(7 Rankingi)
Review rating  
86 % (6 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
14 % (1 Ranking)
Review rating
 07 sty 2019
Przekład z oryginału English (United States)
doskonały.
Review rating
 08 wrz 2020
Review rating
 14 sie 2020
Review rating
 02 gru 2019
Review rating
 20 lip 2014
Review rating
 06 kwi 2014
Review rating
 11 lip 2012
00:00 00:00