Szafka na Fajki Poul

Review rating 5/5
(1 Ocena)

6902

1 097zł.

20% Zniżki

910zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 4 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych

Warning: Last items in stock!

 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Miłośnicy tytoniu każdego dnia na nowo odkrywają radość płynącą z dobrej fajki tytoniowej. Wielu kolekcjonerów fajek poszukujących wysokiej jakości szafek na fajki do przechowywania swoich ukochanych skarbów odkryło jednak, że większości dostępnych obecnie opcji bardzo brakuje zarówno stylu, jak i funkcjonalności. To oczywiście nie dotyczy pięknej i nowoczesnej oferty adorini. Ta marka, znana z najwyższej jakości humidorów na cygara, oferuje takie samo dążenie do doskonałości w swoich szafkach na fajki i nie ma na to lepszego przykładu, niż adorini Pipe Cabinet Poul.

Ta niezwykła szafka ma wszystkie cechy dbałości o szczegóły, w tym piękną zewnętrzną okleinę z prawdziwego hiszpańskiego cedru. Znakomita konstrukcja korpusu sprawia, że ​​jest to mocna i trwała obudowa, idealna do domu lub biura. Trzy płynnie działające szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu i nadają szafce czysty, nowoczesny wygląd, zapewniając jednocześnie całą przestrzeń potrzebną na kolekcję fajek i na akcesoria.

Dwie z tych szuflad są wyłożone aksamitem, co zapewnia bezpieczne miejsce do odpoczynku dla łącznie 12 fajek. Każda szuflada ma sześć oddzielnych przegródek na fajki i jest wystarczająco duża, aby pomieścić szeroką gamę kształtów i rozmiarów fajek. Trzecia szuflada jest wyłożona hiszpańskim cedrem, aby zapewnić idealne miejsce do przechowywania tytoniu fajkowego, a także wszelkich czyścików do fajek, filtrów i innych akcesoriów.

Kolejny klasyczny akcent adorini tootwory wentylacyjne na dole obudowy, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu fajki pozostają świeże. Te otwory wentylacyjne są niewidoczne, dzięki czemu schludne, płynne linie obudowy są przyjemnie nienaruszone. Szafka Pipe Case Poul jest idealna dla kolekcjonerów fajek poszukujących średniej wielkości szafki, która zapewni oszczędność miejsca, wyjątkowy styl i bezproblemowe zabezpieczenie fajek, tytoniu i akcesoriów. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, sprawdź Martin Pipe Collection firmy adorini, która mieści do 30 fajek lub jeśli szukasz czegoś mniejszego, sprawdź futerał na fajki Kolejny klasyczny akcent adorini, otwory wentylacyjne na dole obudowy, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu fajki pozostają świeże. Te otwory wentylacyjne są niewidoczne, dzięki czemu schludne, płynne linie obudowy są przyjemnie nienaruszone. Pipe Case Poul jest idealna dla kolekcjonerów fajek poszukujących średniej wielkości szafki, która zapewni oszczędność miejsca, wyjątkowy styl i bezproblemowe zabezpieczenie fajek, tytoniu i akcesoriów. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, sprawdź Martin Pipe Collection firmy adorini, która mieści do 30 fajek lub jeśli szukasz mniejszej szafki, sprawdź Pipe Case Alfred od adorini.

Marka: Adorini

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 10 cze 2019