Adorini Pipe Collection Cabinet Poul Adorini Pipe Collection Cabinet Poul Adorini Pipe Collection Cabinet Poul Adorini Pipe Collection Cabinet Poul Adorini Pipe Collection Cabinet Poul
Adorini Pipe Collection Cabinet Poul

Szafka na Fajki Poul


5,0 (1 Ocena)
-17% Zniżka
848 zł
1 022 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Miłośnicy tytoniu każdego dnia na nowo odkrywają radość płynącą z dobrej fajki tytoniowej. Wielu kolekcjonerów fajek poszukujących wysokiej jakości szafek na fajki do przechowywania swoich ukochanych skarbów odkryło jednak, że większości dostępnych obecnie opcji bardzo brakuje zarówno stylu, jak i funkcjonalności. To oczywiście nie dotyczy pięknej i nowoczesnej oferty adorini. Ta marka, znana z najwyższej jakości humidorów na cygara, oferuje takie samo dążenie do doskonałości w swoich szafkach na fajki i nie ma na to lepszego przykładu, niż adorini Pipe Cabinet Poul.

Ta niezwykła szafka ma wszystkie cechy dbałości o szczegóły, w tym piękną zewnętrzną okleinę z prawdziwego hiszpańskiego cedru. Znakomita konstrukcja korpusu sprawia, że ​​jest to mocna i trwała obudowa, idealna do domu lub biura. Trzy płynnie działające szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu i nadają szafce czysty, nowoczesny wygląd, zapewniając jednocześnie całą przestrzeń potrzebną na kolekcję fajek i na akcesoria.

Dwie z tych szuflad są wyłożone aksamitem, co zapewnia bezpieczne miejsce do odpoczynku dla łącznie 12 fajek. Każda szuflada ma sześć oddzielnych przegródek na fajki i jest wystarczająco duża, aby pomieścić szeroką gamę kształtów i rozmiarów fajek. Trzecia szuflada jest wyłożona hiszpańskim cedrem, aby zapewnić idealne miejsce do przechowywania tytoniu fajkowego, a także wszelkich czyścików do fajek, filtrów i innych akcesoriów.

Kolejny klasyczny akcent adorini tootwory wentylacyjne na dole obudowy, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu fajki pozostają świeże. Te otwory wentylacyjne są niewidoczne, dzięki czemu schludne, płynne linie obudowy są przyjemnie nienaruszone. Szafka Pipe Case Poul jest idealna dla kolekcjonerów fajek poszukujących średniej wielkości szafki, która zapewni oszczędność miejsca, wyjątkowy styl i bezproblemowe zabezpieczenie fajek, tytoniu i akcesoriów. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, sprawdź Martin Pipe Collection firmy adorini, która mieści do 30 fajek lub jeśli szukasz czegoś mniejszego, sprawdź futerał na fajki Kolejny klasyczny akcent adorini, otwory wentylacyjne na dole obudowy, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu fajki pozostają świeże. Te otwory wentylacyjne są niewidoczne, dzięki czemu schludne, płynne linie obudowy są przyjemnie nienaruszone. Pipe Case Poul jest idealna dla kolekcjonerów fajek poszukujących średniej wielkości szafki, która zapewni oszczędność miejsca, wyjątkowy styl i bezproblemowe zabezpieczenie fajek, tytoniu i akcesoriów. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, sprawdź Martin Pipe Collection firmy adorini, która mieści do 30 fajek lub jeśli szukasz mniejszej szafki, sprawdź Pipe Case Alfred od adorini.

Co lubimy
  • Minimalistyczny design z nieobrobionego forniru cedrowego. Szuflady otwierają się po naciśnięciu.
  • Idealny rozmiar dla większości palaczy fajek z miejscem do przechowywania do 12 fajek oraz dodatkową szufladą na tytoń lub akcesoria.
Co nam się nie podoba
  • Należy pamiętać, że szafki na fajki nie zawierają nawilżaczy, których i tak większość palaczy fajek nie potrzebuje.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 10 cze 2019