cedar tray size M for medium size Deluxe series cedar tray size M for medium size Deluxe series cedar tray size M for medium size Deluxe series cedar tray size M for medium size Deluxe series cedar tray size M for medium size Deluxe series
cedar tray size M for medium size Deluxe series

Taca Humidorowa Cedrowa Rozmiar M


4,3 (209 Oceny)
85 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Miłośnicy cygar na całym świecie zwracają się do adorini, aby uzyskać najlepszą konstrukcję humidora, a także niektóre z najbardziej innowacyjnych funkcji dostępnych obecnie. Cedrowa Taca do Humidora to jedna z najpopularniejszych luksusowych funkcji w większych humidorach stołowych adorini, którą można nabyć również jako ulepszenie do średnich humidorów - dodając zupełnie nowy poziom dla przechowywania cygar.

Cedrowa Taca do Humidora od adorini rozmiar M została wykonana z hiszpańskiego cedru, który został wyparzony i wysuszony w piecu, aby zapewnić stabilność i dodatkową wytrzymałość. Zostosowana tutaj popularna technologia AirVent od adorini zapewnia lepszy przepływ powietrza w celu zapewnienia swobodnego, równomiernego rozprowadzenia wilgoci w całym humidorze.

Taca pasuje idealnie do humidora Adorini Medium Deluxe, wygodnie spoczywając na rozdzielaczach cedrowych dołączonych do humidora. Jej atrakcyjny wygląd sprawia również, że Twoje cygara są pięknie wyeksponowane gdy dzielisz się nimi z innymi entuzjastami cygar.

Ulepsz swój humidor już dziś dzięki Cedrowej Tacy do Humidora w rozmiarze M i zwiększ funkcjonalność swojego humidora. Przenieś to na jeszcze wyższy poziom, łącząc ​​tacę z systemem podziału adorini i klipsami na etykiety aby uchwycić pełne spektrum innowacji Adorini.

Odpowiednia do następujących modeli humidorów: Firenze Deluxe, Triest Deluxe, Modena Deluxe, Venezia Deluxe, Sorrente Deluxe, Milan Deluxe, Carrara Medium Deluxe.
Marka:
Adorini
Waga:
114 g
Produkt ID:
1654
Kod EAN:
4260128723250
Długość:
230 mm
Szerokość:
187 mm
Wysokość:
43 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4.3/5   (209 Oceny)
 62% (129 Oceny)
 20% (42 Oceny)
 10% (21 Oceny)
 3% (6 Oceny)
 5% (11 Oceny)
 10 lut 2022
Przetłumaczono

Kolejny raz doskonałe produkty, szybka dostawa, chętnie zamówię ponownie, dziękuję.

 02 cze 2021
Przetłumaczono

Bardzo dobry

 14 maj 2021
Przetłumaczono

Spełnia moje oczekiwania.

 27 paź 2020
Przetłumaczono

po prostu wspaniale! Wysyłka z Niemiec do Georgia w USA w ramach przyspieszonej 3-dniowej wysyłki. Niewiarygodna jakość produktu. Pachnie wspaniale, wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu, solidny jak czołg, świetne uszczelnienie i nie mogę się doczekać, aż ten humidor przyprawi moje cygara premium!

 20 maj 2020
Przetłumaczono

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, tacka idealnie pasuje do mojego Humidora. Przesyłka dotarła w idealnym stanie. Tak więc daję wszystkie możliwe gwaizdki usługi świadczone przez Humidor Discount. Pozdrowienia i podziękowania Marco

 30 kwi 2020
Przetłumaczono

Doskonały

 04 lip 2019
Przetłumaczono

Idealnie pasuje do humidora Sorrento Deluxe. Idealny do przechowywania cygar z różnych źródeł lub przygotowywania przyszłej degustacji.

 22 lut 2019
Przetłumaczono

Wszystko było w porządku, dobra jakość, szybka dostawa, jestem całkowicie zadowolony!

 07 cze 2018
Przetłumaczono

Zamówiłem to z moim Adorini Firenze Deluxe Humidor. Jeszcze go nie testowałem, ale produkt jest dobrej jakości i na pewno bardzo przydatny dla mnie.

 04 maj 2018
Przetłumaczono

Bardzo dobrej jakości, ale trochę za mały. Na pewno kupię kolejny większy humidor.

 06 lip 2017
Przetłumaczono

Taca idealnie pasuje do mojego adrisi Triest. Doskonałe wykończenia i bardzo praktyczne, aby zwiększyć pojemność humidora.

 10 cze 2017
Przetłumaczono

Dostosowany do wielkości mojego humidora (nośnik Carrara). Leży na przegrodach dolnej podłogi.

 10 maj 2016
Przetłumaczono

Użyj tej tacy do optymalnego przechowywania i lepszego oddzielenia cygar. Naprawdę niezbędny dodatek do humidorów Adorini.

 26 sty 2016
Przetłumaczono

W porządku, idealny do mojego luksusowego humidora Adorini Venezia.

 26 kwi 2015
Przetłumaczono

Idealny dodatek do mojego humidora Adorini Cedro Deluxe.

 13 kwi 2015
Przetłumaczono

Taca jest bez wad. Tak, pasuje dobrze do mojego humidora.

 09 sty 2015
Przetłumaczono

Problem z wymiarami przedmiotu.