Xikar Forte Zapalniczka G2

Review rating 5/5
(1 Ocena)

444zł.

375zł.

Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów do cygar markiXikar sprawiła, że ​​stała się ona ulubionym miejscem fanów cygar, których pociągają innowacyjne, stylowe i przyjazne dla użytkownika projekty Xikar. Nie ma na to lepszego przykładu niż zapalniczka, którą Cigar Journal nazwał Akcesorium Roku: Xikar Forte.

Zapalniczka Xikar Forte G2 dostarcza poczucia wysmakowania z projektem inspirowanym hot-rodem i wykończeniem z brązu. Dekoracyjne wstawki przypominające płetwy silnika dodają zupełnie innego wymiaru wyglądowi tego przyjemnego gadżetu.

Zapalniczka jest wyposażona w mocny odporny na wiatr płomień który pozwala odpalić cygara w każdych warunkach. Jedno naciśnięcie kciuka otwiera pokrywę ochronną i zapala pojedynczy płomień strumieniowy. Z łatwością reguluj płomień dzięki dużemu pokrętłu regulacji na spodzie zapalniczki. Unikalny czerwony wskaźnik poziomu paliwa sprawia, że jego ​​sprawdzanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli to nie wystarczy, aby zwrócić Twoją uwagę, zapalniczka ma również rozkładany obcinacz 7 mm. Masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Jedyne, czego brakuje, to cygaro.

Wszechstronne, uniwersalne narzędzie Xikar Forte jest gotowe do zapewnienia niezawodnego płomienia i cięcia, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz. Trwała zapalniczka, na którą będziesz mógł liczyć rok po roku.
Waga: 105 g
Numer płomieni: 1
Kolor: Srebrny
Ekstra: Zintegrowany pojedynczy puncher do cygar
Kod EAN: 813463017658
Paliwo: Butan
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Metal
Marka: Xikar

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 04 cze 2019
00:00 00:00