zdjęcie 3 zdjęcie 2 zdjęcie 4 zdjęcie 5 zdjęcie 6
Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 Humphrey Bogart Limited Edition 016024

Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 Humphrey Bogart Limited Edition 016024


3 810 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

 • Najniższa cena gwarantowana
  Najniższa cena gwarantowana
 • 100% Satysfakcji Gwarantowane
  100% Satysfakcji Gwarantowane

Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 Humphrey Bogart Limited Edition 016024


S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Humphrey Bogart Limited Edition 016024 to ekskluzywna zapalniczka od renomowanego francuskiego producenta luksusowych produktów S.T. Dupont, dedykowana amerykańsko-amerykańskiemu aktorowi Humphreyowi Bogartowi.

 • **Konstrukcja i materiał:** Zapalniczka jest pozłacana i posiada charakterystyczny dla S.T. Dupont podwójny płomień. Podpis Humphreya Bogarta jest wygrawerowany na zapalniczce, nadając jej dodatkowy osobisty charakter. Zapala się ją w klasyczny sposób za pomocą krzesiwa i można ją ponownie napełnić żółtym gazem S.T. Dupont.

 • **Instrukcje dotyczące pielęgnacji:** Aby uniknąć sadzy i zabrudzeń, zalecamy zgaszenie płomienia przed zamknięciem wieczka. Do konserwacji zapalniczki należy używać wyłącznie wysokiej jakości ściereczek z mikrofibry bez dodatkowych środków czyszczących.

 • **Związek z Humphreyem Bog** artem: Związek między S.T. Dupont i Humphreyem Bogartem opiera się na zaangażowaniu obu stron w ponadczasową elegancję i najwyższy kunszt. Humphrey Bogart był znany ze swojego wyrafinowanego stylu i uznania dla wysokiej jakości akcesoriów, co doskonale współgra z wartościami i dziedzictwem S.T. Dupont.
Model:
016024
Typ płomienia:
Delikatny płomień
Numer płomieni:
2
Paliwo:
Butan
Długość:
60 mm
Szerokość:
35 mm
Głębokość:
10 mm
Kolor:
Złoty
Marka:
S.T. Dupont
Kod EAN:
4260327156842
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji